Evet arkadaşlar çok düşündüm gerçekten ...
Normalde eularda str ve int verilmese bile int strye göre baya bi yüksek oluyor ..
ama çin karakterlerde böyle degil . str int verilmemiş te olsa ikiside eşit oluyor ..
Ps : Haksızlık yani bence .. zaten staffların atackları yüksek tutulmuş baya.. intte yüksek olursa .. 100 lwlde gene wizardlar kral olucak :roll: oyunun zevki gittikçe azalıyor .. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum
örnek :
- Resim Silinmiş.
(sitede bir arkadaşın konusundan aldım resmi .. )
Saygılar ;
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Neresi haksızlık anlayamadım?

1. Chinese intler saniyede pot basabiliyorken Europe intler 15 saniyede bir pot basıyor.
2. Vigor kullanımı da aynı şekilde...
3. Chinese int karakterler Heuksal mastery kullanarak HP'lerini 2826 değerinde arttırabilmekteler.Peki Europe intler HPlerini neyle arttırabiliyor? (Kendi buffları dahilinde)

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Bence yine de wizard lar nukerlere göre avantajlı. Nukerlerin hp si daha çabuk doluyor ama wizard daha çok vuruyor. Wizardın alanı 5 kişiyi rahatça deviriyor. Wizard daha çabuk vurabiliyor ve wizard geldikten sonra unique için insanlar bir intciye ihtiyaç duyunca wizard açıp kasıyorlar.

atackın yüksek olmasının bir diğer sebebide passive skillerdir örneğin wizardın 4 elementteki passive magical %lerini arttıran skill

Xanthos demiş ki:
Neresi haksızlık anlayamadım?

1. Chinese intler saniyede pot basabiliyorken Europe intler 15 saniyede bir pot basıyor.
2. Vigor kullanımı da aynı şekilde...
3. Chinese int karakterler Heuksal mastery kullanarak HP'lerini 2826 değerinde arttırabilmekteler.Peki Europe intler HPlerini neyle arttırabiliyor? (Kendi buffları dahilinde)
tek attıktan sonra saniyede 1 pot bassa ne anlamı var wizler bi nukei rahatça teke alabilio block hariç

NephilimAngel demiş ki:
bence wizarda cok fazla yetenek koymuşlar
bari skilleri nukerle aynı hızda olsaydı
sadece ilk skilleri daha hızlı dierleri 20lvde falan açılanlar daha yavaş

Allah aşkına wizardın neresi kraldır.
Parti ile arkasında buffer warrior varsa kraldır doğru.
Ama o şekilde herkes kral olur.
Glavierler için diyorum özeelikle.Wizard ile pvp yaptığınızda Bloody demon storm basın wizardın 3 skilinden 2 sine block koyacaktır.Ee geriye ne kaldı onu yere serpiştirmek :D
Ama bloody demon max olacak sp den korkmayacaksınız 8)

Prada

Kaçırdığın bişey var.. Tum chinnese charlar hem Mag hem Phy vurur aynı anda. Silahlarındada zaten mag ve phy vuruş güçlerini barındırır. Anca EU lar için böyle bişey söz konusu değil. Eu ya phy vurur yada mag vurur ikisini aynı anda vuramaz. Yani o görsel elinde harp olduğu için öyle görünüyor

Wizard bence kesinlikle pvp charı deil neden derseniz...
En basitinden 15 sn de hp ve mp basma özelliği...Cleric-staff gitmemiş ise ki defans yok...Üstü ne kadar sağlam olursa olsun (ki ben levelimdeki stafflara dagger silahım ile desprate basılı iken sadece çift tıklıyorum,skill kullanmıorum hemen ölüyolar...).invisible özellikleri warriorlar tarafından ve podlar tarafından kaybettirile bilior...kasılması en kolay char eywallah ama tek bi görüş ifade edebilirim bu stafın pvpde ki ezikliğini ancak bi warlock-staff gidilir ise üstü örtülebilir...

CH lerin üstünlüğü eywallah yatmıolar belkide hemen ama öldüremiolarda :) oyun bence tam anlamıyla dengeli...Benim tarzımda düşünenlerin felsefesi bellidir....

En iyi savunma , Atakdır...

Prada

Seninde es geçtiğin durum wizard / warlock bu oyunda kasilmasi imkansiz tek char. 100 lv e getiren adama altin madalya takarlar. Ancak wiz / bard veya wiz / cleric gidip 100 lv de warlocka çeviririm dersen çok fazla sp + gold kaybin olur. Legend 5 de yine warlocku bard veya clerice çevirmek zorunda kalirsin. Baya masrafli bir olay

Yukarı Alt