Takımı
Galatasaray

Sorunlarınızı topic altından belirtiniz. 8)

fsm

rank8
arkadaşlar elinize sağlıkta hangi skil ne işe yarar 1 skil 2. skil vs. biyazmış olsanız süper olcak ya 95 lvl chine charım var eu bi char yapim diyorum resimlere bak bak dur bişi anlaşılmıyorki bunları açın işaretlemişiniz güzel yine emek vermişsiniz ama benim gibi bilmeyen biri neyi niçin açıcak ne işe yarıyor yazıyor ingilizce ama ingilizce anlasam ordan okucam foruma hiç bakmıcam birazdaha emek verip 1. skil 2. skil gruplarsanız iyi olur yada bunların zaten ayzıldığı bir yer varmı ben yanlış yeremi bekıyorum

Buradaki Dizilim Sadec Vuruş Üzerine Yoğunlaşmıştır. 100Level'e Max Olan SKillerdir. Debuf'lar Özellikle Pvp'de Sizi Kale Yapacak Bufflar Kapalıdır.

wiz-warlock charı yenilmeye mahkmdur. Önce vurup stun olsn diye dua etmekten başka care yoktr pvp de :) Wizardın bir tane defence skilli var geriye ittirme charqed squal yani onuda max lamak lazm. Geriye ittirmşken karşıdakini sağlam ittirmek lazm :)

uzaklaştırma skilli kapalı görünmezi görme açık bu charla pwp yapmak çok zevkli olur :D
Ps:warlock we force işe yaramıyor artık warlockla pwp yaparken cold veya holy spell kullanıylıyo
force olanlarda ise dark pill devreye giriyor

Kendim yaptığım (youtube videolarda guardianwerk yazarak görebilirsiniz) 90 max karakterden oluşan deneyimlerimden diyebilirm ki, bu rehber biraz havada kalmış yani ne açıklama var ne taktik var ne (benim şahsi görüşüm) gerekli skiller açılmış... pvpde hiçbirşey yapamazsınız şu anki durumu ile (yine benim şahsi görüşüm :D)
Not: ayrıca extraloob tebrik etmişsinde keşke baksaydın inceleyip eklenmesi gereken yerleri belirtseydin kuru kuru saolasın olmuyor :P

Yukarı Alt