wizard kasıyorum 2 farm gidiyorum sizce iyimi yapıyorum ? ayırca yan mastery olarak ne vermeliyim ve hangi skillerinii açmalıyım ? ve başka önerileriniz varsa gerçekten çok sevinirim ...

Eğer ticket,pre.... ıvır zıvır varsa bard öneririm,ilerdede işine yarar.Ama eğer çok alçak lwl moblarda kasamam diyorsan cleric.

ilk önce mesajın için çok teşekkür ederim çok ezik monsterlerde kasamam levelimde veya en fazla 1 lvl altımda kasmayı isterim clerik açacağım birde ben sadece kendimi buflamak istiyorum hangi skilleri açmalıyım yani ben atack + başkasına bless skill i gibi vermek istemiyorum kendime vereyim yeter hangi skilleri açmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ?

hackanizma demiş ki:
ilk önce mesajın için çok teşekkür ederim çok ezik monsterlerde kasamam levelimde veya en fazla 1 lvl altımda kasmayı isterim clerik açacağım birde ben sadece kendimi buflamak istiyorum hangi skilleri açmalıyım yani ben atack + başkasına bless skill i gibi vermek istemiyorum kendime vereyim yeter hangi skilleri açmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ?
öncelikle sürekli 2gap wizard için yeterli deil güçlü olmak için uzun süre farm yapman lzm

clericte kendine basabilcein buflar
holy word&spell
(holy) recovery division
healing orbit&cycle
bles spel

elle kendi ya da 1lv altında rahat kasarsında ne tür çar olursa olsun bottayken kendinden 2-3lv düşük moblarda daha ii performans alırsın

cleric derim ben çünkü kendi lvlındaki yaratıklarlarda kasarsın

Bence onglarda farmı yap.Farm için en iyi yer bence onglardır.Yan skill olarakda Cleric aç... :thumbsup:

Benimde wiz var 56 lvl im ve elimde sos staff var yan mastery olarak bard açtım ve şu an yetilerde çok rahat kasıyorum normal canavarlar hiç dalmıyo cleric olsan gelen geçen dalcak ne kadar recovery divisionda olsa 2sn de bir dolduruyo canını 2-3 canavar dalsa işin tamam zaten ne kadar canı oluyoki tabi cleric olunca bless spell le giant da kesebilirsin ama giantı zaten item düşer diye kesersin yüksek lvl giantlarda item pek düşmüyo nedense yada sadece ben mi şanssızım

Bence acarsın noise yi ve koşmayı sakin bi yerde cok hızlı kasarsın 1 veya 2 lwl altında cok rahat olursun ama ben party veya gient kesmek isterim ders cleric ac erim ama o da seri olmaz hem unique icin de bard onerirrim daha doğrusu bana bunu birisi cevap olarak yazdı exl de 80 lwl olduğunu düşün 60 lwl unique icin bless spel mi kullanıcan xDxD

Mrb.Ben sadece sp ihtiyacı olmadan nasıl ilerleyeceğini anlatmak istiyorum.(Sadece fire ve cold acılacak)İlk skiller 4 te acılacak.Skilleri uplyana kadar farm yapacaksın buda en fazla 3 gap olucak yani:4,8.12.16.20..... skiller uplanacağı için 4 ten 8 lvla kadar skill uplamayacaksın 8 lvl olduğunda skilleri salacaksın(sadece fire ve cold).Onun dışında pasifleri ac ve life control ve diğer o skilleri de ac gerekli çünkü life turnuvor bu skilli actığın zaman ilk olan (lifecontrol)skillini delevel edebilirsin böyle dewam edersen bir sıkıntı yaşamazsın.(Her skill uplama arasında 4 lvl fark var) SAYGILAR

Yukarı Alt