wizard açmayı düşünüyorum yarın hera'da ve yeni gaia da ama ben kendim kasmam.. öyle bi yetenek yok bende ne yazıkki...
şimdi wizard açarsam ? güzel bot kasar mı yatmadan demek istiom amaa... ???
xbow açarsam nolur?? yene yatarmı??? xbow guzel gelio işte yeni serverda cunki lrd kesebilion 72 lvl de felan...
napaam

Wizard ile biraz uğraşırsın kasma ile.. XBow da ise nadir yatarsın ama eu olduğu için yinede yatacaksındır.. :wink1:

Yuzde 90'da elle kasma yetenegi yok korkma :)

Wizardla yan char cleric acarsan,40'dan sonra daha az yatarsın.Ama 40'a kdr 4-5-6 lwl asagı lwlarda kasman lzm.Xbow daha kolay ben 10 günde ticket,pre olmadan xbowla 47 oldum.Ama Jason dedigi gibi eu char warrior bile olsa 2 lwl asagısına yatıyor.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
wizard istiyosan elle kasmaya dayancaksın ama xbow bota koyulabilir benim yaptığım gibi 2 lvl altında extremesiz recovery devision ile gayet güzel kasar

O başlık ne öyle ıgh çok itici bir başlığın var cevap verme gereği bile duymuyorum,tek ben değilimdir başkalarıda vardır elbet...!

bnce senn secimin ama elle kasmak istemiyorm diosan xbow/cleric tabiiki de ama bi wizard kullanıcısı olark diorum ki wizard elle daa cabk kasılıo bunu bilmis ol ama cok dikkat istio ,wizard - cleric 7x lv faln olnca da cok raht bota bırakabiliosn korkmadn bi de sitede ilker cindik'in dual weapon programını tavsiye ederim müthiş bi program onun sayesinde korkmadn bota bırakabiliosn , burdan ilker e sevgiler :D

Wizardım 37 lvl bırak kasmayı, kasma yerine gidemiyor yolda ölüyor ne yapacağımı şaşırdım :S

Xenas

nonamex demiş ki:
Wizardım 17 lvl bırak kasmayı, kasma yerine gidemiyor yolda ölüyor ne yapacağımı şaşırdım :S
:D ben valla Pluto' da oynadım Nick ShupaR gerçi sattım da 64 e kadar elle kastım yani elle dediğim başında duruyordum kasma yerine götürüyordum oraya kuruyordum botu giant filan çıkıncada elle takviye yapıyordum ama 68 den sonra gözüm arkada kalmadan bırakabiliyordum bota...

ShupaR demiş ki:
nonamex demiş ki:
Wizardım 17 lvl bırak kasmayı, kasma yerine gidemiyor yolda ölüyor ne yapacağımı şaşırdım :S
:D ben valla Pluto' da oynadım Nick ShupaR gerçi sattım da 64 e kadar elle kastım yani elle dediğim başında duruyordum kasma yerine götürüyordum oraya kuruyordum botu giant filan çıkıncada elle takviye yapıyordum ama 68 den sonra gözüm arkada kalmadan bırakabiliyordum bota...
At kullanıyorum Agbot sapıtıyor kullanmıyorum char yatıyor.
:roll:

yüzde 5 kasıyor yatıyor yüzde 3 kar öyle öyle kasıyorum :lol:

valla bi daha ustune para verseler ben wizard char acmam 1 ayda 30 olamadım yolda yata yata valla hep yerlerde surundum :( :( :x :mrgreen:

Yukarı Alt