ChrsNYC demiş ki:
@mrtcnt
giant çıktı bless die bişe demedim elle kasarken denedim sadece blesle ne oluo diye
pt mobları BOT rahat yatırıo
bot çok rahat kasıo
(rahat kasıo dediğim gap9 farmdayım kendimden 4lv düşükte kuruom ve farm yüzünden düşük lv giyiorm)
bot taktik yapabilir yaptırmasını bilceksin
skilleri belli bi sıraya göre dizdiğinde bot o sırada saldırıo
dondur teptir hiçbiri saçmalık deil

eğer wizard botla kasılmasaydı 90a kadar gereken farmı botla yapamazdım
kafan mı güzel snn? :coffee:
yoo gerçek bu :D

en iyisi bard .. botla kasıyorsan zaten pasif karakterlerde kasılmak en mantıklısı.. 50 lvl im ujigilere bota bırakıyorum .. açıyorum noise moving march hem hızlı kasıyorum hemde yatmıyorum.. botuda ayarlayın tamamdır .. recovery division bir yere kadar .. düşünsenizse 3 tane mujigi sana dalsa recovery kurtarabilcekmi sizi ? en fazla 3-4 vuruşta yerdesiniz ... ama noise ile onlar size dalmıyor ... mujigilerin gp ve campion çıkarmadıkları bir slotda kasıyorum rahat ediyorum (örnek ishadelere gidilen yerdeki dönemeç xD^^)

ben 30 lara kadar kastım wizard ı gına geldi en ha tabi 40 daki cleric skiline kadar da kasmadım sinirden çarı sildim bota bırakıyorum 4 lvl altı mob lara 5 dk gidip geliyorum gebermiş ex kasmaktan fazla kaybediyor bu benim düşüncem sadece :D onun için str çarlar 4ever

HeraServer demiş ki:
Ben yan çar olarak birde 90 wizard yapmayı planlıyorum fakat bu wizard bot kasarken yatarmı? nerelerde nasıl bota takabiliriz_? yatarmı ? nasıl birşeydir bu? :D wizard mı iyi kasar yoksa xbow mu yoksa ÇİN str glavier veya blader mi kassam?
47 LvL'e kadar yeşil yaratıklarda kasarak kolayca item düşürüp para kazan.Kazandığın paralarla git taxi'ye.47'den sonra Ong'larda taxi yap kazandığın paralarla git taxiye gerçekten hızlıca LvL atlarsın.Unique beklememeni tavsiye ederim sigara gibi bişey bağımlılık yapıyor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)

Arkadaşlar bende wizardım bi çok arakdaşım ben bu charı açmadan önce açma pişman olursun dediler ama benı tanıyan akkadaşlarımda aç akın sen yaparsın dediler.Bi çoğunuzun başına ağrıtabilrim ama anlatmaya başlıyorum.Bak arkadaşım en başlarda wizard kasmak zordur en başlarda serverda item bulamadığın için yatarsın benim önerim yuksek charın warsa 64 e kadar taxide kas charını bende öle yaptım charın yoksa yüksek eğer,hep taxilere gir 64 e kadar ve pre plus ın kesınlıkle olsun ve kesınlıkle cleric i kendı lvl inde tut recovery i kendi lvl inde olsun her zmn,,diceksinki neden cleric i aynı lvl de tutuyorum,,çünkü light armor giyiceksin,benım 76 lvl wizard charım war üstünde 8d +3 hp 400 str int 5 set war bi kaç str si eksik itemlerin,,7d den sonra kesınlıkle ve kesınlıkle str ve hp sini çok yuksek tutucaksın hepsi max olursa normal bi wizarddan 2-3 k canın fazla oluyo ben 76 lvl im 8 k can 18 k mana war bi kere bile str ye verilmedi mag balance %116,phy balance %65...pre plusla kastığın sürece gapsız pre plusun verdiği spyle cleric i kendı lvl ınde tutmana yetıcektır sadece rcovery i ve bless'i uplucan zaten artarsa sp istersen res i de uplarsın pt için işe yarıyabilir...şuanda benim charı 76 lvl ken wing tribelere bırakabiliyorum onlar 78-80 arası çok rahat bi şekilde kasıyo pt giantta falanda yatmıyo he unutmadan kasarken life ı açma ve 90 da yine robe giyin+warrior arkadaşın warsa o sana b uff yapıp sen kasarsan daha rahat olur hadi ii kasmalar...(bu şekilde yatman botta bile imkansız ve özellikle magical wuran canawarları seç kasarken,,hem pot basıcan hem vigor hemde recovery basıcak sen düşün artık yatarsanda delete yap o charı zaten.)

hitful demiş ki:
ne elle ne botla eu charlar tek başına kasılmaz bi pt bul istediin gibi kas yeter ki sağlam bi pt olsun

Dipnot: sağlam pt derken eu charlardan soğumama sebep olan 3x canavarlarda kasan ptçiler (( pt kurup her biri ayrı bir canavara saldırıyolar pt çıkıo hiç ellemiolar e noldu bu pt en az 7 ptye girdim 7side böleydi ya gp çıkıo tanklıom kime tanklıom kimse dalmıo benden başka ayıptır ya )))
valla genelde öle oluyo xD

wizardı bu kadar ezmeyin bende kastım wizard 90 full farm yaptım eger kıyafetlerinize biraz blue basarsanız hiç bişey olmaz oynamayı bilicen..

60 LvL'e kadar elle kas bence taxi yap kazandığın para ile taxilere gir bu şekilde sonrasında ise botla kasmanı öneririm... :thumbsup:

butun yorumları okudum kafama en ıı yatan bence Demon lafları oldu ılk bot ac ondan sonra topladıgın para ıle taxı ye gıt 47 den sonra taxı cek o para ıle taxıye gıt

wizard 80 lwl kdr olsun amma para kazanırsın taxilerden para kasma makınesi diyebiliriz wizardlar için hem abartmayın wizardlar cok rahat kasılıo bir ayda presiz 89 lwl yaptım (not:85lwl light armor famale hands +1 npc deil satılıktır parry ratio 14) _KaFaMGuZeL olympusta carla item cvp pls

hitful demiş ki:
ne elle ne botla eu charlar tek başına kasılmaz bi pt bul istediin gibi kas yeter ki sağlam bi pt olsun

Dipnot: sağlam pt derken eu charlardan soğumama sebep olan 3x canavarlarda kasan ptçiler (( pt kurup her biri ayrı bir canavara saldırıyolar pt çıkıo hiç ellemiolar e noldu bu pt en az 7 ptye girdim 7side böleydi ya gp çıkıo tanklıom kime tanklıom kimse dalmıo benden başka ayıptır ya )))
hiç pt ye girmeye bile gerek yok kendin kasıl ya da pt ye gir hiç kasma carı onlar kassın sorarlarsa mp bitti dersin hem mp de alırsın adamlardan

Wizard Aç Cünkü Kolay Kasılırsın Neden Diye Soracak Olursan Leveline Göre Vurmayan Canavlara Koy Direk Uzaktan Kafasına Bindirir Zaten Ayriyeten bota baglarken alan skillerini asla ve asla kullanma yanındaki moblarda vurur ve yatma ihtimalin yükselir..kendi levelinden 5 level aşşa bıraktıgın zaman gül gibi kasılırsın 70levelide gecince pre. almanı tavsiye ederim 80 level olursun sunu demeyi unuttum moblardan ex az geliyor diyorsan full taxiye gir premıum la girersen daha muhtesem olur taxi parasınıda dert etme cünkü wizardsın levelin yükseldikce taxi yapıp çıkartırsın Geri Dönüşün Kutusu Gibi :lol: :lol: 8) :detective: dediklerimi uygula yararını görürsün umarım..!!!

Yukarı Alt