Wizard bard ım, lvl 40 ım 35-36 larda kasıyorum, vigorsuz giant genelde öldürüyor... Celerice çevirmeyi düşünüyorum.. daha hızlı kassın diye.
Lvl 60'a kadar speed alacak param olmayacak. Sizce hangisi en hızlı lvl kasar?? wizz celeric mi wizz bard mı?

EliteGuy demiş ki:
Wizard bard ım, lvl 40 ım 35-36 larda kasıyorum, vigorsuz giant genelde öldürüyor... Celerice çevirmeyi düşünüyorum.. daha hızlı kassın diye.
Lvl 60'a kadar speed alacak param olmayacak. Sizce hangisi en hızlı lvl kasar?? wizz celeric mi wizz bard mı?
Wizzard bard daha hızlı kasar.Tek atack'da öldürebileceğiniz yerlere kurun botunuzu sonuçda hızlı kasan bir char dır.Bu şekilde ölmessiniz.Giantlarada zerki ayarlarsanız sorun kalmaz.

wizz clerc dha iyi.bard in pek bi özelliği yok clercle kendini dha iyi korrsun

4 Level 5 Level Dionuzda koyuom o levellere bi giriom oyuna 70.83 ex olmus 73.97 buna ne diceniz bende bard ım elimde sos +4 staff var

Wiz Cleric Acarsan Partilerde adamla anlasırsın dersin sen kasmana bak al taxiye beni ben olenleri reslerim anlasırsın ole kasarlar benim warrior cleric vardı ole yapiodum 97 yaptim carı neyse yda pt lerde cleric olursun ama b2 leri tercih et

Yukarı Alt