1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Windows'a MacOS X özellikleri


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Windows'a Apple özelliklerini ücretsiz ekleyin.

  Apple işletim sistemi MacOS X'in en etkileyici fonksiyonlarını Windows'a ekleyin. İşte bu işin ilacı

  Windows'ta Mac OS X hissi: maComfort şık Apple fonksiyonlarını Microsoft işletim sistemine entegre ediyor. Windows altında doğru Apple hissini elde etmek için programın ücretsiz sürümünü dahi kullanmanız yeterli oluyor.

  Eklenen özellikle arasında sanal masaüstleri (Spaces), dosyaların hızlı bir şekilde ön izlemesinin oluşturulması (Quicklook) ve fare ile Windows ekranınızın köşesinde çalıştırabileceğiniz fonksiyonlar da (Active Corners) var.

  Windows için aktif köşeler
  Active Corners, ekranınızın köşelerine hayat veriyor. Fare hareketine göre şu eylemler gerçekleştiriliyor: Expose, program başlatma, masaüstünü gösterme, etkin pencereyi kapatma veya bilgisayar kapatma.

  Diğer özellikler ve indirme bağlantısı...

  Bunların dışında maComfort ile F tuşları üzerinden ses düzeyi rahatlıkla değiştirilebiliyor ve aynı Mac OS X'teki gibi komut kısayolları oluşturulabiliyor.

  Uyarı: Programı kurarken güvenlik yazılımınız virüs alarmı verebilir. Üreticiye göre bu, sahte bir alarm. Keza kurulum dosyasını güncel durumdaki Microsoft Security Essentials ile taradık ve herhangi bir uyarı almadık.

  Download: maComfort