dünyanın başına gelen en güzel şeylerden birisi olduğuna inandığım mucidi bill gates'in de dünyanın en zengin canlısı kategorisine yerlesmesini saglayan işletim sistemi. anlamı hepimizin de bildiği gibi pencerelerdir,acılan pencereler ve sekmelerden esinlenerek bu isim verilmiştir.

Emperyalizmin maddi kaynaklarından biri .....
windows ve Bill gate den sonra artık daha cok insan ölüyor.
her satılan windows programı ve dünya pazarı milyar dolarla ölçülüyor ve bundan kesilen vergi
O saçma devletin kasasına ordanda silah sanayilerine gidiyor.
bunun sonucu ise 3. dünya ülkelerinden binlerce kişi ölüyor buna TÜRKİYEDE dahildir.
onun yerien acık kodlu Linux yada Pardus gibi işletim sistemleri kulanın lütfen bü katiliğe sizde ortak olmayın.
Ben adam öldürmedim diyenler aslında her gün bir adam öldürüyorlar bilmeden de olsa :(

StarkDrache

Bilgiliyim
Proleter demiş ki:
Emperyalizmin maddi kaynaklarından biri .....
windows ve Bill gate den sonra artık daha cok insan ölüyor.
her satılan windows programı ve dünya pazarı milyar dolarla ölçülüyor ve bundan kesilen vergi
O saçma devletin kasasına ordanda silah sanayilerine gidiyor.
bunun sonucu ise 3. dünya ülkelerinden binlerce kişi ölüyor buna TÜRKİYEDE dahildir.
onun yerien acık kodlu Linux yada Pardus gibi işletim sistemleri kulanın lütfen bü katiliğe sizde ortak olmayın.
Ben adam öldürmedim diyenler aslında her gün bir adam öldürüyorlar bilmeden de olsa :(
Ve Anti Emperyalistlerin %90'ından Fazlasının Kullandıgı İşletim Sistemidir.
Saygılar :coffee:

Her yeni sürümünde daha çok hata ve yavaşlık ile sunulan işletim sistemi.

Yukarı Alt