1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Windows XP için SP3 RC2 çıktı


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  [​IMG]
  Microsoft Windows XP için üçüncü hizmet paketinin RC2 beta sürümü de internet sitesinden dağıtılmaya başlandı. 6 yaşına giren işletim sistemi XP için çıkarılan üçüncü servis paketi bundan önce RC1 (Release Candidate 1) sürümüyle Aralık ayında dağıtılmıştı.

  İngilizce XP'ler için geçerli olan SP3 RC1'in o günden bugüne Türkçe sistemler için olan dil paketi yayınlanmadı. Halbuki Vista için yayınlanan SP1 hizmet paketinin RC1 sürümü internetten dağıtılmaya başlandığı andan birkaç gün sonrasında Türkçe desteği de hazırlanıp dağıtılmaya başlanmıştı.

  Şimdi yeni RC2 beta sürümü yayınlanan XP SP3 de Türkçe sistemlerle uyumlu değil. Türkçe sürümü dağıtılmaya başlar başlamaz buradan size haberini veriyor olacağız.

  XP SP3'ün aslında çok fazla yeni özellikler getirdiğini söyleyemeyiz. Daha çok SP2'den bu yana gerçekleşen güncellemeler ile güvenlik yamalarının birarada toplandığı bir paket olarak biliniyor. SP3'ün final sürümü için Microsoft bu yılın ilk çeyreğini hedef olarak vermişti. Bakalım bu hedefe sadık kalabilecekler mi?


  DOWLOAND:
  http://www.microsoft.com/downloads/info ... yLang%3den