-Resim Silinmiş.

-----------------------------------------------------------------------------------
-Resim Silinmiş.

DownloadLink: -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Gercekden pc yı yavaslatmıyormu ve Botda flan sorun oluomu ben daha once Spyware ındırıp kurmustum bot calısmıodu onda :mrgreen:

o dediğin gerçek vistada bu xp nin üstüne kurulan bir tema sadece görünümü ama çok kullanışlı ve güzel

A

Anonymous

Guest
buba ındırdım kurdum reset attı falan cok guzel oyuna gırdm masaustune dondum o yukardakı kısayol seyı kayıplara karışmş ne ayak nası gerı getırcez onu :mrgreen:

Ama[D]ouS ` demiş ki:
buba ındırdım kurdum reset attı falan cok guzel oyuna gırdm masaustune dondum o yukardakı kısayol seyı kayıplara karışmş ne ayak nası gerı getırcez onu :mrgreen:
PC'yi kasıyor mu bari :lol: Kasmıyorsa indireyim bende Cool

A

Anonymous

Guest
Dark_Lord_ demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
PC'yi kasıyor mu bari :lol: Kasmıyorsa indireyim bende Cool
Gercekden kasmıo super bişi :mrgreen: ama usttekı kısayol yakıplara karıstı res atsan pc ye duzelırmı Embarassed popcorn

virüs yok 2 aydır kullanıyom bişiolmadı bide o üsteki şey masa üstüne dönmek için bastığımıztuş varya başlatın yanında onaa basınca kayboluyo ona tekrar basınca geri gelir.neden gidiyo bende anlamadım :lolmuch: Wink

Jigsaw

Aileden
ASLA INDIRMEYIN! Ben kullandım sistem dosyalarıyla oynadığı için sildiğinizde asla eskisi gibi olmaz. Özellikler menüsüne girince kitlenir vs. vs. Hiç tavsiye etmiyorum. Vista Transformation Pack kullanın. WindowsBlinds ile. Biraz zor kurması ama hiç kasmaz ve kaldırınca arkasında tek bi iz bile bırakmaz.

hiç alaksı yok ben kullanıyom sıkıldığım zmaan kurcağım zaman ki gibi programı 2 kere tıklayınca direk siliyo daha sonrada sana soruyo başlat menüsündeki görünüm kalsınmı die sen kalmasın diyince normal yapıyo ayrıca ben buraya sistemme zarar vercek şey yüklemem

yaw kardeşim sence bu program neye benziyo görünümü linux temasınamı tövbe tövbe indirmicekseniz indirmeyin hayret bişi

Yukarı Alt