Journalist

Aileden
Kayıt
24 Aralık 2007
Mesajlar
13.138
Beğeniler
0
Şehir
Yaramaz avratların koynundayım.
1zvy1dd.jpg


Windows Updates Downloader, (Windows Güncelleştirme indiricisi) programı sayesinde, Microsoft Windows Update sitesine bağlanarak istediğiniz tüm güncelleştirmeleri (Service Pack ve Office 2003 dahil) indirebilirsiniz. Ayrıca kendinizin belirlediği bir klasör içerisine de indirebilirsiniz. Daha sonra da CD’ye yazabilirsiniz. Böylece PC’ye format sonrası her defa Windows Update sitesine bağlanmak zorunda değilsiniz. Üstelik program oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip.

Programı yükledikten sonra yapmanız gereken sadece güncelleme listesi dosyasını innDirip açmak. Sonra güncelleme listesi dosyası otomatik olarak programa yüklenecektir. Daha sonra yüklemek isteğiniz windows güncelleştirmelerinin üzerine gelip tıklayarak indirme işlemini kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Önemli:

Kullandığınız işletim sistemine göre ; Windows XP veya Windows Vista ilgili ek dosyalar indireceğiniz arşivin içinde mevcut, hangi sistemi kullanıyorsanız o listeye çift tıklatın başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ardından programı çalıştırıp güncellemeleri indirebilirsiniz.Güncelleştirme listesi dosyası (32-bit) sürüm içindir.

NOT:Programın çalışabilmesi için .NET Framework 2.0 sürümün sisteminizde yüklü olması gerekmektedir.


Download
^_^DOWNLOAD^_^
Download
 
Yukarı Alt