1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Windows için Kasım yamaları


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Windows için Kasım yamaları geliyor.

  Microsoft'un Kasım yamaları yolda. Kritik güncellemeler Windows 7'yi etkiliyor mu? Cevap burada...

  10 Kasım günü yayınlanacak olan kritik güncellemelerin hepsi Windows için. Bunların yanında 2 Office yaması ve Windows ile ilgili bir güvenlik güncellemesi var.

  Microsoft yamalar çıkana kadar güvenlik açıklarıyla ilgili detayları açıklamıyor. Etkilenen yazılım paketlerinin detaylarına bakıldığında ise bu yamaların Windows 7'yi etkilemeyeceği görünüyor. Gelen yamalar Vista, XP ve Server 2003 işletim sistemlerindeki hatalar için.

  Kasım güncellemelerinden önce, 13 bültende toplanan 34 güvenlik açığını gideren geniş çaplı güncelleme yapılmıştı. Bu geniş çaplı yama paketin bazı sorunları vardı. Microsoft 2 Kasım'da Internet Explorer'ı yeniden yamamak zorunda kaldı.

  Yama uzmanı olan Lumension'dan Andrew Clarke, salı günü çıkacak olan bu yamaların çok önemli yamalar olduğunu ve hiçbirinin Windows 7'yi etkilemeyeceğini belirtti. Bununla birlikte bu yamaların Ekim yama paketinin hatalarını düzeltemeye yönelik olabileceğini söyledi. Bu yamalardan bazıları Live Communications Server 2005, Office Communications Server 2007, Windows Server Update Services ve Microsoft Office Access Runtime 2003'ü ilgilendiriyor.


  Bilgi için: Microsoft
  Telefon: (212) 258 59 98 pbx