For Windows 7
İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersinde Windows, Themes, System32 ve Logon Screen klasörleri bulunuyor. Öncelikle Windows klasörünün içine giriyoruz. C:\Windows klasörüne gidip buradaki Explorer.exe dosyasını yedekliyorsunuz. Daha sonra yedek Explorer.exe dosyası üzerinde fareni sağ tuşuna basın özellikler bölümünü seçin.

Burada önce Güvenlik bölümü daha sonra Gelişmiş bölümü ve buradan da Sahip bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Güvenlik bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Tam Yetki seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Şimdi C:\Windows klasörü içersindeki Explorer.exe dosyasının adını explorer.exe.old olarak değiştiriyoruz. Ve indirdiğiniz Windows 8 Tema içersindeki Explorer.exe dosyasını buraya kopyalıyorsunuz. İşlem tamam.

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersindeki Themes klasörünü C:\Windows\Resources\Themes klasörü içersine kopyalıyorsunuz.

Sıra geldi dll dosyalarını değiştirmeye c:\Windows\System32 klasörü içersine giriyorsunuz. Öncelikle imageres.dll ve shell32.dll dosyalarını buluyorsunuz. Daha sonra bu dosyalar üzerinde farenin sağ tuşuna tıklıyorsunuz ve Özellikler bölümünü seçin. Burada önce Güvenlik bölümü daha sonra Gelişmiş bölümü ve buradan daSahip bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Securty bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Full control seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Buradaki imageres.dll ve shell32.dll dosyalarının isimlerini imageres.dll.old ve shell32.dll.old olarak ayarlayın ve tema için indirdiğiniz imageres.dll ve shell32.dll dosyaları c:\windows\system32 klasörü içersine kopyalayın. İşlem tamam.

İndirdiğiniz tema içersindeki Logon Screen klasörünün içersindeki dll dosyalarını da C:\Windows\Branding klasörü içersinden yukarıda anlattığım gibi kullanıcı değiştirme izni vererek klasör içersine kopyalıyorsunuz. Windows 8 temanız hazır.
ALINTI

A

Anonymous

Guest
windows8 in torrentini buldum temayı geçtim komple win8 i inridiyorum beta sürümüymüş bir deneyim bakalım

@CappaBaron

boşuna indirme bende indirdim ama win 8 ile alakası yok daha resmi olarak yayınlanmadı windows 8 indirdiğin dosya win 7 nin değiştirilmiş sürümüdür

A

Anonymous

Guest
Jaysean demiş ki:
@CappaBaron

boşuna indirme bende indirdim ama win 8 ile alakası yok daha resmi olarak yayınlanmadı windows 8 indirdiğin dosya win 7 nin değiştirilmiş sürümüdür
windows 8 in 7989 sızdırılmış beta sürümü

Yukarı Alt