arkadaşlar window 7 de oyun oynarken ''mesela sro'' masaüstünü göster veya simge durumunda küçültemiyorum..masaüstünü göster dediğimde gösteriyo simge durumunda atıyo sro yu tamam ama herhangi bişey açınca arka plana yine sor açılıyo tekrar..xp de simge durumunda küçültünce araç çubugunda kalıyordu ve tıklamadan açılmıyodu geri bunu nasıl çözebilirim.zaten simge durumunda küçült diyince hiç sallamıyor.lütfen yardım...

strean121 demiş ki:
arkadaşlar window 7 de oyun oynarken ''mesela sro'' masaüstünü göster veya simge durumunda küçültemiyorum..masaüstünü göster dediğimde gösteriyo simge durumunda atıyo sro yu tamam ama herhangi bişey açınca arka plana yine sor açılıyo tekrar..xp de simge durumunda küçültünce araç çubugunda kalıyordu ve tıklamadan açılmıyodu geri bunu nasıl çözebilirim.zaten simge durumunda küçült diyince hiç sallamıyor.lütfen yardım...
Oyun çözünürlüğünü 800*600 indir video ayarlarından pencere moduna ayarla en azından sağa sola çekerek daha rahat çalışmalarını sürdüre bilirsin.

ya arkadaşlar işyerindeki makina comodor 64 neredeyse onda bile simge durumunda küçült dediğimde görev çubuguna çakılıp kalıyor evdeki pc çok yeni daha herşey kurulu simge durumunda küçült diyorum küçülyo tamam ama herhangi bi şey mesela bi web sayfası açtıgımda arkaya yine geliyor oyun

Masaüstüne gelip sağ tıkla kişiselleştir de ordan aero temaler yerine temel ve yüksek karşıtlı temalar var onları seçersen öyle bir sorun kalmaz. Konuyu sabitlemek isternirse resimli olarak daha fazla bilgiyle analtablirim.

bnm sana tavsiyem temel temalardan windows klasik seç ve bilgisayar ayarlarından performansı seç böylece laptoplarda ısınma ve kasmanın önüne geçeblirsin

ya bu sorunu bende yaşıyorum windows 7 de sro yu gizleyecek bi program yok mu (legend 8 de )
(pc de her şey yüklü güncel driverler felan )

A

Anonymous

Guest
bu silkroadla alakalı bişey silkroadı nekadar simge durumuna küçültürseniz küçültün
herhangi bir uygulama actıgınızda otomatik büyüyecektir

ama işinize yarayacak bir programım var 4 boyutlu masa üstü istediginiz işlemi istedginiz yerde yapın
kafanız rahat olsun hem pc işlemlerini istedigi gibi hemde siz istediginiz gibi yapın

http://hotfile.com/dl/56531279/bc42030/4_BOYUTLU_MASAUSTU.rar.html

bunu kurduktan sonra
yanlış hatırlamıyorsam ya shift+ctrl
yada alt+ctrl tuşuna bastıgınızda masa üstünüz 4 boyutlu hale gelir ve istediginiz boyutta çalışırsınız

Yukarı Alt