1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Windows 7 SP1 netleşiyor!


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Windows 7 Service Pack 1 ilk detaylar.

  Win 7 Service Pack 1 ile ilgili elle tutulur ilk açıklama geldi: İşte SP1'den beklemeniz gerekenler.


  Microsoft, Windows 7 ile ilgili yeni gelişmeler aktardı. Merakla beklenen Service Pack 1'in ne zaman çıkacağına ve içinde neler olacağına dair detaylar bugüne kadar hep resmi olmayan kaynaklardan geliyordu.

  Şimdi Windows 7 Service Pack 1'in çıkış tarihiyle ilgili bir açıklama gelmedi, ama içinde neler olacağına dair ilk elle tutulur resmi açıklama ortaya çıktı.

  Microsoft'tan Brandon LeBlanc yaptığı açıklamada "Windows 7'için SP1 sadece küçük güncellemeler içerecek. Bütün bunlar zaten Windows Update ile kullanıcılara ulaştırılan güncellemeler olacak" dedi.

  Windows 7'nin yeni yeteneği ne olacak?

  Sözlerini "Servis paketi güncelenmiş bir uzaktan masaüstü yönetim aracı içerecek. Bu da Sunucu tarafında Windows Server 2008 R2'de sunulan RemoteFX'ten faydalanacak." şeklinde sürdürdü LeBlanc.

  RemoteFX, Microsoft'un Calista Technologies'i iki yıl önce satın almasıyla birlikte kullanmaya başladığı bir sanal grafik ve medya işleme özelliği.

  LeBlanc, Windows 7'ye geçmek için Service pack 1'i beklemeye gerek olmadığını, büyük ve önemli bir değişiklik planlanmadığını belirtti.

  Bilgi için: Microsoft
  Telefon: (212) 258 59 98 pbx