1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Windows 7 SP1, 22 Şubat'da geliyor


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.458
  Beğenilen Mesajlar:
  362
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Windows 7 SP1, 22 Şubat'da geliyor


  Microsoft'un Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 işletim sistemleri için yayınlayacağı ilk güncelleme paketinin (Service Pack 1), 22 Şubat tarihinde kullanıcılara sunulacağı duyuruldu.

  Microsoft'un açıklamasına göre, güncelleme paketi 9 Şubat tarihi itibariyle hazır hale gelmiş durumda. Güncelleme paketi MSDN ve Technet üyeleri için 16 Şubat tarihinde kullanıma sunulacak. Geri kalan kullanıcılarsa 22 Şubat tarihinden itibaren SP1 paketine erişebilecekler. Tabii uygulamadaysa SP1 paketinin 16 Şubat'dan itibaren Microsoft dışında kanallara düşeceğini tahmin etmek zor değil.

  Microsoft'un güncelleme paketinin 9 Şubat'da hazır hale getirildiği açıklaması, daha önceki tarihlerde son sürüm olduğu iddia edilen güncelleme paketlerini çeşitli kaynaklardan elde etmiş kullanıcıların sistemlerinde yükledikleri bu paketlerin sağlığı konusunda biraz şüphe yaratıyor. Okurlarımıza önerimiz, daha sonra sorun yaşamamak için sadece Microsoft sitelerinden yayınlanan güncelleme paketlerini uygulamaları yönünde.