Herkese merhabalar,Ben windows7 ye geçmeyi düşünüyorum.Ama baktığım çoğu yerde yükseltme deniliyor.Bu ne anlama geliyor?.Ben windows7 ye geçebilmem için bilgisayarımda illada Windows Vista mı olması lazım?.Yani bir dvd içine atıp normal xp kuruyormuş gibi olmuyormu?

Milano demiş ki:
yukseltme: yeni pv aldıgında zamanı gelince kargo ile yolluyorlar sana cd'yi yukleyip yuklememek senin elinde.
Yani ben benim bulduğum sitedeki Windows 7 yi indirsem dvd ye çekip format atsam çalışır yani?Ayriyetten Windows 7 32 bit 2.2 gb görünüyor(yaklaşık)Ama 16 gb boş hard disc alanı lazım diyor.2 gb lik şey nasıl 16 gb alan kaplıyor? :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu anda vistalı bir makina satın alırsanız size yükseltme için bir yazı verilir win7 çıktığı zaman o belge ile ücretsiz win7'ye geçebilirsiniz olay budur, ve sitemizde crack illegal paylaşımlar yasaktır bilginize sunarız.

extraloob demiş ki:
şu anda vistalı bir makina satın alırsanız size yükseltme için bir yazı verilir win7 çıktığı zaman o belge ile ücretsiz win7'ye geçebilirsiniz olay budur, ve sitemizde crack illegal paylaşımlar yasaktır bilginize sunarız.
Cevabı aldım zaten ama sizede teşekkür ederim.Vallaha Böyle forum gibi bir forum yok konuyu açıyorum anında cevap geliyor.Yine Yorum yapan herkes için teşekkür ederim.

Ayriyetten link koyduğum için özür dilerim(Direk koymadım üstüne tıklayınca açılıyordu,Editledim zaten)

Yukarı Alt