Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

GreenPearL

Bilgiliyim
Evet Beyler arkadaşımın tavsiyesiyle windows 7'e geçmek istiyorum tek merak ettiğim internetten buldum winodws 64x bit yani internetten indirsem sorun çıkar mı ve windows 7 işletim sistemi bütün oyunları kaldırıyor mu
Ps:Benim Pc Özellikleri:
Ps2:4GB Ram Core 2 Duo 2.50ghz 1gb Ekran Kartı 256bit xp Sizce Windows 7 İnternetten İndirmelimiyim :think: :confused1:

1.Bütün oyunları kaldırıyor...
2.İnternetten indirdigin 64 bitin boyutu 2.3 gb yada onu geçiyor ise sorunsuz kurulur.
3.Pc özellikleri gayet güzel win 7 yi rahatlıkla kaldırır.

Sana söylüyorum sakın internetten falan indirme ben indirdim format atarken direk atamadım sistemi onarması gerekti.

Para biriktir al yada Perfect xp v.b kullan.

sanırsam o sistem ile 64bit'e geçersin.

aLper#24 demiş ki:
Sana söylüyorum sakın internetten falan indirme ben indirdim format atarken direk atamadım sistemi onarması gerekti.

Para biriktir al yada Perfect xp v.b kullan.

sanırsam o sistem ile 64bit'e geçersin.
senin indirdiginde sorun vardır kesin format atmasıda çok kolay hata yapmış olmalısın benim gibi bendede öyle olmuştu :) para biriktirip almasın 213 dolar paraya yazık

bLaster demiş ki:
1.Bütün oyunları kaldırıyor...
2.İnternetten indirdigin 64 bitin boyutu 2.3 gb yada onu geçiyor ise sorunsuz kurulur.
3.Pc özellikleri gayet güzel win 7 yi rahatlıkla kaldırır.
+hyp

bu arada indirdiğin pm ile yollar mısın bana ?

GreenPearL

Bilgiliyim
3gb internetteki peki win 7 mi daha iyi perfect xp mi ve fiyatı ne kadar?

Tabiki de internetten indirmenizi tasvip etmiyoruz.
Orjinalini almanız sizin için daha iyi olacaktır...

GreenPearL

Bilgiliyim
----------- Beyler Burda Hem 32bit Var Hemde 64 bit isteyen alabilir Ben Şimdi İndirmeye Başlıyorum 64 bit'i bakalım görelim

volkan.ka demiş ki:
Tabiki de internetten indirmenizi tasvip etmiyoruz.
Orjinalini almanız sizin için daha iyi olacaktır...
abi ne yaptın sen ya alırlarsa göçer türkiye şartlarında win 7 ye para verilmez 213 dolar yaklaşık 400 tl ben aldım kurdum keyi kabul etmedi şimdi crack kullanıyorum bendekide bi gariplik netde türkçe versiyonları var indirebilir süperde çalışıyor :)

GreenPearL demiş ki:
--------- Beyler Burda Hem 32bit Var Hemde 64 bit isteyen alabilir Ben Şimdi İndirmeye Başlıyorum 64 bit'i bakalım görelim
ordan indirmeni tavsiye etmem virüslü çıkabilir search siteleri sonuçta internette bulabilirsin googleden her yerde çıkıyor :)

Korsana site olarak karşıyız.
Oyüzden korsanı desteklemiyoruz.
Sitemizde de böyle konuşmaların geçmesini istemiyoruz 8))

GreenPearL demiş ki:
----------- Beyler Burda Hem 32bit Var Hemde 64 bit isteyen alabilir Ben Şimdi İndirmeye Başlıyorum 64 bit'i bakalım görelim
İllegal paylaşım yapmak yasaktır.
Bir daha olmazsa sevinirim.

GreenPearL

Bilgiliyim
bLaster demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
--------- Beyler Burda Hem 32bit Var Hemde 64 bit isteyen alabilir Ben Şimdi İndirmeye Başlıyorum 64 bit'i bakalım görelim
ordan indirmeni tavsiye etmem virüslü çıkabilir search siteleri sonuçta internette bulabilirsin googleden her yerde çıkıyor :)
bunuda google'dan buldum yaw rapid pre var da o yüzden eğer bulan varsa özelden atabilir mi link

GreenPearL

Bilgiliyim
volkan.ka demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
İllegal paylaşım yapmak yasaktır.
Bir daha olmazsa sevinirim.
Kusura Bakma Kardeşim Ama sende diosunki 400tl ver biz öğrenci adamız korsandan başka çaremiz yok yani :muck:

GreenPearL demiş ki:
bLaster demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
bunuda google'dan buldum yaw rapid pre var da o yüzden eğer bulan varsa özelden atabilir mi link
kendi linklerimi veriyim sana 2.2 gb full türkçe 32 ve 64 bit 9 in 1 linkler ö.m den yolluyorum :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GreenPearL demiş ki:
Evet Beyler arkadaşımın tavsiyesiyle windows 7'e geçmek istiyorum tek merak ettiğim internetten buldum winodws 64x bit yani internetten indirsem sorun çıkar mı ve windows 7 işletim sistemi bütün oyunları kaldırıyor mu
Ps:Benim Pc Özellikleri:
Ps2:4GB Ram Core 2 Duo 2.50ghz 1gb Ekran Kartı 256bit xp Sizce Windows 7 İnternetten İndirmelimiyim :think: :confused1:

illegal yazılıma karşıyız lütfen internetten indirmek ve bu tarz işler içerisinde olmak istemeyiniz. lisanslı bir ürün ancak gidip satınalınabilir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt