Takımı
Fenerbahce
Tamamdır 3 oldu bilgisayara'da kurdum bluestacks winat9 ilk başta bulundugunuz ülkede kullanılmıyor diyordu. Sonra bilgisayara indirdim bluestacks açıkken otomatik yükledi bakalım yarın görürüz reklam gelicekmi :D

jasmine demiş ki:
Tamamdır 3 oldu bilgisayara'da kurdum bluestacks winat9 ilk başta bulundugunuz ülkede kullanılmıyor diyordu. Sonra bilgisayara indirdim bluestacks açıkken otomatik yükledi bakalım yarın görürüz reklam gelicekmi :D
aynı sorunu yaşıyan olursa bluestack dil ayarlarını değiştirsinler türkçe dede kabul etmediği oluyor uygulamayı.

dip not: çok abarttık yakında patlıcak

Takımı
Fenerbahce
Harbi adamlar artık kesecekler :D

Son 30 günde yükleme grafigi :D

Takımı
Galatasaray
Google'ın Android SDK paketinde tam fonksiyonlu Android Emulator var. Bir kaç tane çalıştırabilirsiniz aynı anda. Sevgiler..

Takımı
Galatasaray
Bu arada birkaç hesap aynı paypalla üye olabiliyor mu? Öyle ise cihaz çok, emulator dahil 7 desek 7 x 0,6 = 4,2tl. Denemeye değer :P
(Kendi telefonuma kurdum ama reklam yok sabah geliyor heralde.)

bugün bende indirip kurdum cihazıma 2 reklam geldi izledim, akşam 30 kuruş paypal hesabıma geçti anında nese:

bir noktayada değineyim yeri gelmişken. Diyelim 5 cihaza mail adresinizi eklediniz bunların 2 si bilgisayarda diyelim bilgisayara format attıktan sonra 2 mail adresi gitmiyor olduğu yerde kalıyor cihaz sınır hakkı 5 de kalmaya devam ediyor. Bilmiyorum işe yararmı ama en azından format atıcaksanız bluestacks yüklü bilgisayarda winat9'dan mail adresinizi değiştirip öyle format atın. 1 tane kurban verdim :mrgreen:

Telefona yükledim fakat bilgileri değiştirmek istiyorum (Yaş-iş,şehir vs) Programı silip yükleyince gene aynı hesap kaldı. Bunu değiştiremiyor muyuz?

Clochard demiş ki:
Telefona yükledim fakat bilgileri değiştirmek istiyorum (Yaş-iş,şehir vs) Programı silip yükleyince gene aynı hesap kaldı. Bunu değiştiremiyor muyuz?
Recovery lazım telefona onun için

TanerUNER dışında bluestacks ile para kazanan varmı ? günlerdir uğraşıyorum bi ilerleme kaydedemedim :oops:

Takımı
Fenerbahce
Pikachu demiş ki:
TanerUNER dışında bluestacks ile para kazanan varmı ? günlerdir uğraşıyorum bi ilerleme kaydedemedim :oops:
Bende akşam yüklemiştim programıda yükledim açılıyordu sabaha reklamlara tıklayıp izlerim demiştim bugün açtım laptopu kısayoldan bluestack açılmadı tıklıyom tıklıyom açılmıyor :D sildim sonra

Takımı
Fenerbahce
Bende yüklenmiyordu winat9 ben bluestack açık iken bilgisayar tarayıcısından googleye yazdım winat9 apk ilk sayafaya tıkladım direk indir dedim otomatikken açık oldugu için bluestack yükleniyor dedi yüklendi programın içine winat9

Pikachu demiş ki:
NewJersey demiş ki:
Pikachu demiş ki:
Ben iki bilgisiyarımada BluesTacks kurdum ikisinede reklam geliyor :D
Peki winat9'u nerden kurdun ? :popcorn:

*Benim telefonda WinAt9 yüklü olduğu için bu şekilde yaptım.Telefonunda yüklü değilse bu şekilde yapamazsın.

BluesTacks indiriyorsun.My apps bölümünde help var. Play.google.com a gidiyorsun help bölümünden.Ordan hesabının ıd pwsini yazıyorsun.
Sol altta geri tuşu var.Onun yanında menü tuşu var.Menü tuşuna basıyorsun Uygulamalarıma basıyorsun ordan bir ekran gelicek ekranın tut sola doğru çek sağa doğru bir sayfa gelcek.Ordan WinAt9 u bulup yüklüyorsun :kalp:

Yukarı Alt