Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Win 7 Araçları - Gadgets >>> Masaüstünde sağ tuşa basın Araçları seçin ve açılan pencere şu altta ki olacaktır.

- Resim Silinmiş.

bende bunların bazıları masaüstünde çalışıyordu lakin dün birşeyler oldu ve bunlar seçili olduğunda görüntüleri çıkmıyorlar hani bir resim olur da hatalı açılırya o şekilde açılıyorlar bu sorunu daha önce yaşamış olan var mı ? bu ürünleri bana download edebileceğim şekilde verebilecek olan var mı ?

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:

kuzum onları milyar kere denedim, geri yüklenecek araç yok diyor pc'de araçlar hasar gördü onları yüklemem lazım birisinden alıp.

Nina Ricci demiş ki:
Win 8 daha stabil olacak inşallah 8)
saçma bir yorum olmuş WIN7 üzerine daha stabil bir işletim sistemi gelmez herhalde sorun tamamıyla benden kaynaklı.

Takımı
Galatasaray
Microsoft üzerinde çok durduğunu belirtmiş windows tarihinin en görkemli sistemi olacağını vurguladı.

extraloob demiş ki:
xFactoria demiş ki:
xp ftw^^ win 7 den cok cektim desem yeridir bugun format atip xp yukledim.

boş bir yorum daha.
bro bos yorum degil cok hatasi var bana gore.Ama bendeki win7 nin eksikleri vardir ona bisey diyemem.1 ay geciyor pc yi bi aciyorum acamiyorum daha dogrusu ucak gibi pc bi bakiyorum kipirdamiyor format atmak zorunda kaliyorum sonra baglantisinda sorun oluyor vs. Daha bir suru var.Yani pc yi benim gibi kullanan bi insana win 7 gelmez.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ForEverTurk demiş ki:
http://hotfile.com/dl/79821427/b33ef83/Windows_Sidebarwww.extraloob.com.rar.html
Bi dene bakalım C:/Program Files içindeki dosyayı upload ettim.
Ps: Win 7 Ultimate kullanıyorum.

hyp'tan aldım ama bir de senden alalım bakalım sorun gene düzelmeyecek çok ilginç yeni gadget aldığımda da onlarda da aynı hatalar çıkıyor saçma sapan yamuk yumuk gözüküyor neler denedim olmadı gitti win7 cd ile repair etsem nasıl olur acep o da uzun sürer gereksiz bir ton şey kurar şimdi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uff o dosyayı değiştiremiyorum erişim engelleniyor ne yaptıysam olmadı muhtemelen bu virüsten kaynaklıydı ama onu çözdüm neden şimdi uac değişmiyor ki...

Abi w7 CD'ni takıp onarmayı dene, güncellemelerin tam mı onlara bak, bu şekilde hataları çevrim içi olarak gönderdiğin zaman senin için microsoft firması bunları ayıklayıp çözüyor sana gereken bilgiyi veriyor. :curtain:

Yukarı Alt