Evet arkadaşlar Win7 Bilgisayarımı nasıl hızlandırabilirim?

Game Booster kullanıyorum fakat pek işime aramıyor.

Elinde RAMBooster crak i olan pm ile atarsa sevinirim :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rambooster bilgisayarını hızlandırmaz şişen ram'leri boşaltır ki.

win7 optimasyon yapan programları indir kur test et bizlerle de izlenimlerini paylaş.

extraloob demiş ki:
rambooster bilgisayarını hızlandırmaz şişen ram'leri boşaltır ki.

win7 optimasyon yapan programları indir kur test et bizlerle de izlenimlerini paylaş.
o programı bulabilirsem tabikide izlenimlerimi paylaşırım :lol:

Tavsiyem Başlattan msconfig yaz aç onu Ön Yükleme' Sekmesine Gelip Gelişmiş Seçeneklere tıkla orda işlemci hızı kaçsa onu yap okeyle resetle hızlanır :)

BaY_SamuraY demiş ki:
Tavsiyem Başlattan msconfig yaz aç onu Ön Yükleme' Sekmesine Gelip Gelişmiş Seçeneklere tıkla orda işlemci hızı kaçsa onu yap okeyle resetle hızlanır :)
%kaça kadar hızlandırıyor bu dediğin?

mesla bendeki çif çekirdek orayı 2 yapıyorum pc tam performans sergiliyor örnek bide o dedimin yan sekmesidne pc açılırken açılan programları kapatabilion yani sen basarsan açılır kafasına göre açmaz pc ile birlikte açılıp aşırı cpu kasmaz.

BaY_SamuraY demiş ki:
walla sende max kaçsa onu işaretle makina hızlanır ve tavsiyem pc ye ccleaner programını indir 2-3günde bir temizle pc hızlanır..
teşekkürler yaptım sanki daha bir hızlandı yada psikolojik :lol: neyse her türlü teşekkürler

Win 7 Keyif Sistemidir Görsellik Bakimindan Olsun Kullaniş bakimindan olsun Eğer Bilgisayarinin Daha cok hizlandirmak istiyorsa win xp öneririm gayet hizlidir kendileri :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Açıkçası bu hızlandırma programlarını falan 1-2 denedim , hızlandırmak yerine daha çok yavaşlattılar.Programların genelde yediği halt gereksinim duymadığın programları kapatmak.Ben bunları msconfig'ten zaten manuel olarak yapabiliyorum ne gereği var ki program kullanmanın ? Programı kullanıp gereksiz programları kapatıyorsun , ama programın kendisi açık kalıyor :)

Yukarı Alt