Windows 7 yi sistemime kuramadım setup hatası alıyorum ve format atmak zorunda kalıyorum.Ancak USB ye Boot yaptım ve USB ye attım dvdden daha iyi oldu sanırım

Ayrıca Aşyagıdaki Gibi Bir Sistemim Var Windows 7 yi desteklermi uprage advisor kurdum ama garip garip sorunlar vermiş

Özellikler

AMD Athlon II X2 2.8 İşlemci x86
ATI Radeon HD 4850 (Aero Desteklenmiyor Dedi Advisor)
4 GB Kingstone Ram
500 GB Seagate HDD

DVD kurarken setup.exe diyor ve dvd_xxxx .exe bulunamadı gibi bir hata veriyor genelde herkesmi karşılaşıyor yoksa tek benmi karşılaştım yoksa DVD yi yanlışmı Çektim Elimdeki Windows 7 nin boyutu = 2,07 GB x86

Yardım edermisiniz Windows 7 kurmak istiyorum ayrıntılı şekilde kurulumu anlatırsanız yada nasıl bir şekilde kurabilicegimden bahsederseniz sevinirim iyi günler iyi forumlar

dos ekranında boot başlatmak derken :) normal pc acılırkenkini diyorsan ordan setup exe hatası veriyor. %6 da takılıyor yada %0 da kalıyor

bLaster demiş ki:
dos ekranında boot başlatmak derken :) normal pc acılırkenkini diyorsan ordan setup exe hatası veriyor. %6 da takılıyor yada %0 da kalıyor
Ozman kopyalama ile ilgili bir sorunun var ya kopya aldığın dvd bozuk yada kendi dvd din.

Melik demiş ki:
bLaster demiş ki:
Ozman kopyalama ile ilgili bir sorunun var ya kopya aldığın dvd bozuk yada kendi dvd din.

internetten indirdim indirdigim linki kuran bir sürü adam var ama ben kuramıyorum USB boot ettim denemek istiyorum ama xp yi yeni toplarladım bozmakta içimden gelmiyor biraz dahamı beklemeyliyim yoksa kuran ve memnun olan arkadaş varmı teşekkürler

Ben xp den win 7 ye geçmek istiyorum hiç bir yerde hiç bir sitede anlatımı yok kuran varmı acaba

Baştan HErşeyi Sakince Anlatmak İstiyorum Olay Şöle Gelişti

Ben İSO yu internet aracılıgı ile 11 part halinde indirdim Rarlı halini süzdüm ve 4x şeklinde DVD ye çektim kalıp gösterip ancak setup.exe sorun çıkarttı ve %6 -%7 Civarında Her Seferinde Takıldı Hata DVD işerisinde xxx.exe bulunamadı F sürücüsü Yanlış İşlev Dedi Ve Bende Kuramadım 5 kere ugraştım olmadı ve xp ye dönmek zorunda kaldım.Şimdi USB Boot yaptım viewtopic.php?f=207&t=162701&hilit= bu program yardımıyla ancak nasıl kurulucak napılıcak bilemiyorum USB den Kurmayı bilmiyorum Anakartım USB boot destekliyor...

USB boot dada F8 den yaptııgm yükleme olayı sonuçsuz kaldı NTLDL eksik dedi ve gene sonuç 0 dvd de yapamıyorum :(

Yukarı Alt