Cappadocia

Gözlemliyorum
extraloob demiş ki:
Cappadocia demiş ki:
Form nick= Cappadocia
Game nick= CappadociA
Guild = Cappadocia
Grand name= Fck_All_Gaia
Şunu sölemem gerek artık gaia da bir şeyler konuşulacak Konu Kapadokyalılar
Çünkü bunu hak ediyorlar
zannımca NWO ile Capadocia kaleyi alacak gibime gelmeye başladı hele bir 90 ff olalımda.
tahminlerin güzel okan biraz daha zaman ama fazla sürmeyecek dışardan pek adam almadık kasmmıyolar genelde hep nevsehirden beni ve diger arkadaşları tanıyanlar geldi gelende var halen
forever nowayout forever cappadocia :headbang: :headbang: :beer: :beer: çek extra kafamız güzel olanakadar :lol: :beer:

Cappadocia demiş ki:
extraloob demiş ki:
Cappadocia demiş ki:
Form nick= Cappadocia
Game nick= CappadociA
Guild = Cappadocia
Grand name= Fck_All_Gaia
Şunu sölemem gerek artık gaia da bir şeyler konuşulacak Konu Kapadokyalılar
Çünkü bunu hak ediyorlar
zannımca NWO ile Capadocia kaleyi alacak gibime gelmeye başladı hele bir 90 ff olalımda.
tahminlerin güzel okan biraz daha zaman ama fazla sürmeyecek dışardan pek adam almadık kasmmıyolar genelde hep nevsehirden beni ve diger arkadaşları tanıyanlar geldi gelende var halen
forever nowayout forever cappadocia :headbang: :headbang: :beer: :beer: çek extra kafamız güzel olanakadar :lol: :beer:
herşey yoluna girecek merak etmeyin :D :beer: içelim

extraloob demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Nick:SkyCaptain
Level:69
Guild:Private
Build:Wizzy/Cleric
ne private'si 8O
Allah 'ım yukardakin bakp aklımda kalmış dünde bayağı bir pvp olayı falan vardı.
Ps:kafa dağınık kale , pvp gibi olaylara dün çok kafa yordum yoksa Gaiadaki tek guildim tek ailemdir NWO.

Cappadocia

Gözlemliyorum
Sanırım Cappadocia ile NoWayOuT un birleşme vakti geldi ama bu aralar NoWayOuT ta oyunu bırakanlar var gibi görünüyo bu yüzden hala çekimser kalıyom oyundan mesaj atabilirsiniz CappadociA adımın yazılışı bu şekilde
forever nowayout forever cappadocia

Cappadocia demiş ki:
Sanırım Cappadocia ile NoWayOuT un birleşme vakti geldi ama bu aralar NoWayOuT ta oyunu bırakanlar var gibi görünüyo bu yüzden hala çekimser kalıyom oyundan mesaj atabilirsiniz CappadociA adımın yazılışı bu şekilde
Yok öyle birşey,biz tam gaz ilerliyoruz hacım... ^^

Cappadocia demiş ki:
Hacım guildinize başarılar diye pm attım sana oyundan zati bir birleşme cidden güzel olur tabiki buna masterımız karar verecektir bizden oyunu kimsecikler bırakmadı aksine daha bir aktiflik başladı 89 undan 69 'a kadar neredeyse herkez online :curtain:

Cappadocia

Gözlemliyorum
bakcağız 80+ kurallı bir guild olma yolunda olmalıyız başarılı olmak için bunun için birleşme kaleye saldırı zamamında şart gibi görüyorum DESTNY alacağına NoWayOuT alsın kaleyi bu düşüncedeyim bizde Cappadocia guildi en iyi tiehf guildi olma yolundayız ilerde o da olacak :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merak etme hacım biraz toparlayalım fena alacağız kaleyi daha erken 90 olamadık ki ^^

Cappadocia

Gözlemliyorum
zuhahahaha:D 45 dakkada düştü kale Şuan Cappadocia guildi çok hızlı ilerliyo kısmetse bizde Bandit kalesine saldıracağız ve alacağız

Forum Nick : just_life
Gaia Nick : Bloq_Spot
Gaia LvL : 42
Gaia Guild : yok

NoWayOut guıldine katılmak isteyen bir extraloob'lu var burda :curtain: :buddha:

Yukarı Alt