Yeni Legend ıle bırlıkte oyunun trader i bu. :coffee: Şehirler arası kendı kendıne mal tasıyor. Belirli Saatler arasında cıkıyor pıyasaya :roll: . Mal yerıne Sag Saglım ulasırsa hunterlar ulasamazsa thıefler kazanıyor summer3:

TheRinG demiş ki:
O Canavar Trade Aracı:D Etrafında Cıkanda Koruma Amaçlıydı Sanırım
O kadarını biliyorum arkadaşlar :lol:
ps:Sorduğum semerden hotana kadar gidiyor bu melet ve yolda belirli saldırma yerleri var.Yanındaki buffaloları yatırdım.Mallar düştü yere.Sonuçunu bekliyorum şimdi ne olcak ^^ölmüyor melet yav. makara:

The47

Bilgiliyim
Consigment Trading. Her şehirde belli miktar special good biriktiginde yola çıkar. İçinde o şehirde hunter yada thief lerin verdigi mallar vardır. etrafındaki kalkanlar gittginde saldırıya açıktır. Hunterlar thieflerin, thieflerde hunterların kervanına saldırabilirler. Eger kervan şehre ulaşırsa (kervan türüne göre) hunterlar blue stone, thief ler ise black stone alır. Ama yok yolda tüm mal gasp edilirse kervan hedefe ulaşamadıgı için stone alamazsınız. Bu sebepledir ki thiefler ve hunter'lar eger stone almak istiyorlarsa kervanı korumalıdırlar. Aksi takdirde kervandaki "special goods" yani taşınan mal yere dökülür ve etraftan geçen herhangi biri bunları toplayabilir.

The47 demiş ki:
Consigment Trading. Her şehirde belli miktar special good biriktiginde yola çıkar. İçinde o şehirde hunter yada thief lerin verdigi mallar vardır. etrafındaki kalkanlar gittginde saldırıya açıktır. Hunterlar thieflerin, thieflerde hunterların kervanına saldırabilirler. Eger kervan şehre ulaşırsa (kervan türüne göre) hunterlar blue stone, thief ler ise black stone alır. Ama yok yolda tüm mal gasp edilirse kervan hedefe ulaşamadıgı için stone alamazsınız. Bu sebepledir ki thiefler ve hunter'lar eger stone almak istiyorlarsa kervanı korumalıdırlar. Aksi takdirde kervandaki "special goods" yani taşınan mal yere dökülür ve etraftan geçen herhangi biri bunları toplayabilir.
Abo ben hep kestim onları döktüm yere tüh be makara:

The47

Bilgiliyim
kervanın etrafındaki kalkanlar mavi ise hunter, resimdeki gibi pembe/mor gibi bi renkse thief kervanıdır. dökmeye devam edin bence:D

+Dejavu+

Bilgiliyim
Neoptolemos demiş ki:
Bunun öldüğünü daha hiç görmedim, 2 pt ile kesmeye çalıştık öldüremedik.
Aynen hiç ölmüyor ya

ps:hacım benim gibi spear takılıyo makara:

Yukarı Alt