Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Web tabanlı Office paketi tümüyle ücretsiz olacak

Google'ın oldukça başarılı web tabanlı ofis uygulamalarına karşı, Microsoft'un da Office paketini web'e taşıyacağı bilinmekteydi. Ancak, bu konuda gelen ilk bilgiler Microsoft'un uygulamaların kısıtlı bir kısmını ücretsiz sunacağı, tüm uygulama ve özelliklerin Office paketini zaten satın almış kullanıcılara özel olacağı yönündeydi. Microsoft cephesinden yeni gelen bir açıklama, bu durumun değiştiğini bildiriyor.

Betanews sitesinin haberine göre Microsoft tüm web tabanlı Office paketini kullanıcılara ücretsiz sunacak. Bugünlerde beta testleri süren Office Web Apps paketi, öncelikli olarak Word, Excel ve PowerPoint'i içerecek, ardından OneNote uygulaması da pakete eklenecek. Çalışması için Internet Explorer gerektirmeyecek olan Office Web Apps, Windows Live kullanıcı hesabı olan herkesin kullanımına açık olacak. Kurumlarsa dilerlerse daha çok kontrol ve güvenlik özelliği sunacak olan ücretli paketi tercih edebilecekler, hatta eğer isterlerse bu paketi kendi sunucularında yerel olarak da çalıştırabilecekler.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
hmm office 2007 ucretsiz olur insallah , dersler icin office lazim korsan indiremiyorum microsofta 70 dolar bayilmakta koyar bana :D

Prada demiş ki:
Espio demiş ki:
hmm office 2007 ucretsiz olur insallah , dersler icin office lazim korsan indiremiyorum microsofta 70 dolar bayilmakta koyar bana :D

Zencilerle ayarlarsın sen noobie :P
Bro tamam yaptik bi hata ayarlamadik sana o zenci adamida yeter yahu :mrgreen: :twisted: amerikanin %15 i zenci , su anda blonde ablalarimla takiliyorum
:kalp: :kalp: :kalp: :mrgreen:

Yukarı Alt