Web Site Tema Tanıtımları #1 + Hit Arttırma

 1. Reklam


  1. r1

 1. FavoriGs

  FavoriGs rank8

  Kayıt:
  22 Ekim 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Merhaba arkadaşlar ben Ali. Forum'da yeniyim. Bu konu ile birlikte bu tanıtım serisine başlayacağım.
  İlk tanıtacağım tema bir Spor Sitesi Teması. Galatasaray Temasıdır. Eskiden yapılmış bir tema. Hatta baya eskiden. Tamamıyla Bedava Kullanımı. Bende baktım temaya üstünde bir kaç değişiklilik yaparak Bir Galatasararay'lı olarak Galatasaray Fan Sitesi Açtım (Her Şeyi Bedavaya Yaptım)

  Tema: favorigs.tr.gg
  Adrese giriniz , Temayı bulabilirsiniz.

  Css, html kodlama dillerine ağırlık verilmiş. Ama güzel cidden.


  HİT ARTTIRMA

  Bu bölümde ise hit nasıl arttırılır onu basit bir şekilde anlatacağız. Öncelikle sitenizi tanıtmanız gerekmektedir.
  Bunun için bir sürü site var . İnternette araştırırsanız bulursunuz. Her neyse tanıtımlar sonunda bir kere eğer web siteniz ücretsiz kurulmuş bir web sitesi ile kesinlikle Bedava Site Kurucularının sizlere sunduğu temaları kullanmayın, o temalar genellikle siteye giren ziyaretçiler tarafından hoş gözüktürmez ( Bedavaya Kaçmış gibi bir düşünce'ye kapılırlar) Sosyal Medya üzerinden sitenize sayfalar açmalısınız, ayrıca internete online oynanabilen tartışma oyunlarıda var ( Habbo Gibi ) oralar üzerinde'de yapmanız gerek reklam. Ha , bunları yaptınız hiçmi etkisi olmadı ? Her gün düzenli bir şekilde yapın ve sabır ile bekleyin.
  Ayrıca hazır tr.gg site temaları için bir sürü site var oralardan alabilirsiniz.

  Mesela Benim Sitem : favorigs.tr.gg
  Site tr.gg ama teması gördüğünüz gibi değişik ve bir sürü özelliği var.

  HİT ARTTIRMA #2

  SEO -Evet arkadaşlar belkide en önemlisi,burada uzun uzun anlatmama gerek yok bu SEO şeysini, siz internette araştırabilirsiniz.


  Ayrıca özgün içerik yapın arkadaşlar . Çünkü google botları o kadar akıllıli sizin o makaleyi nereden kopyalayıp kopyalamadığınızı bilebiliyor. Sitenize o kadar fazla reklam eklemeyin, çünkü kullanıcılar bundan hoşlanmaz.


  İyi Günler ....
   
  Sparkle bunu beğendi.