Silkroad-R Online
Gobi
WeAreTurk

Guildimiz için para biriktirme çalışmaları başladı yakın zamanda açılacak. Guilde katılmak isteyenler konu altından belirtebilir.
Amacımız yardımlaşmak, sohbet etmek ve savaşmak olacak. Serverda seçkin kişiler guilde girebilecek.

Guild isminin sebebi ise, bir çok Türk insanı, daha olgunlaşmamış kişiler, oyun üzerinden Türk kimliği ile bir çok hırsızlık olaylarına karışmıştır. Yabancılar Türkler dışında her millete güveniyorlar. İşte biz WeAreTurk guildi olarak serverda en güvenilir ve en sıcak guildi kuracağız. Guild standartlarına uyumayanlar ister 120 level olsun ister 1 level olsun guilden atılacak. Çünkü biliyoruz ki level aklı göstermez...

Not
Guilde katılmak isteyenler oyundan Exezoris nickine pm gönderebilirler... Öğlen üniversite var eve 16:30 dan sonra geliyorum. Bot olmadığı için hafta içleri öğleden sonra beni oyunda bulabilirsiniz. Ayrıca guilde katılmak isteyen arkadaşlardan para yardımı bekliyoruz.

İyi oyunlar​

WaTCHMaN demiş ki:
nasıl gold toplayıp guild açmayı düşünüyorsun?

Eventte (bayrak savaşı) kazandığın her kupa şeklinde kupon 1k ya satılıyor.

5 kişi günde 5-10 arası biriktirse ortalama 35-40k elde edersin... pek de acelemiz yok zaten :)

yarın kalkamıcam ben kaçtım :)

exezoris seni her görüşümde imzandan adith batu aklıma geliyor
bu ismi vermeyin ırkçılıklara maruz kalırsınız

mert003 demiş ki:
exezoris seni her görüşümde imzandan adith batu aklıma geliyor
bu ismi vermeyin ırkçılıklara maruz kalırsınız
demek istediğini pek anlamadım? zaten imza olmasa da olur rahatsız olan olursa kaldırırm kaldı öyle sene olcak daral:

Yukarı Alt