1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

WC'ler karışınca


 1. Liu

  Liu rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.575
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
  Şehir:
  Roma/İtalya

  Bir İngiliz ailesi yaz tatillerini geçirmek için Almanya ya gitmişti. Bir gezinti sırasında çok güzel bir kır evinde kaldılar.Ev sahibinin bir papaz olduğunu öğrendiler ve seneye de bu evi tutmak istediler.Evin içini gezdikten sonra anlaşmayı da imzaladılar ve İngiltere ye geri döndüler.Birden evin hanımı ziyaret sırasında wc ye rastlamadıklarını hatırladı ve yerini sormak için sahibine bir mektup yazdı:

  sayın bayım ben kır evinizi kiralayan bayanım. Acaba wc nin nerde olduğunu yazabilirmisiniz acaba

  Mektubu alan papaz wc nin önce ne olduğunu anlamamış. Almanya daki Anglician kilisesinin "White Chapel" sözcüğünün baş harfleri olduğunu sanmış.Ve gururla cevap vermiş,


  Sayın bayan;
  Başvurunuzun yüce bir duyguyla ilgili olmasından gurur duyuyorum. İlgilendiğiz yer evin 12 km uzaklığında bulunduğunu söylemekten şeref duyarım.Oraya sık sık giden birisi olarak bunun biraz zorluk çıkaracağını bildirmek zorundayım.Sık sık gitme durumunda isteyenler yemeğini de beraberinde götürebilirler.Oraya bisiklet araba veya yürüyerek gidilebilir.ama ne yazık ki otobüs kalmıyor.

  Ancak oturacak yer bulabilmek ve başkalarını rahatsız etmemek için biraz erken gitmekte fayda var .söz konusu yerde soğuk hava sistemi bulunmakta ve çok hoş bir etki yaratmaktadır.çocuklar büyüklerinin yanında oturmakta ve hazır bulunan herkesle birlikte şarkı söylemektedir.girişte size bir kağıt parçası veriyoruz.Geç kalanlar yanındakinlerin kağıdını kullanabilirler.

  Aynı kâğıdın birkaç kez kullanılmasına olanak vermek için herkes çıkışta kağıdını iade eder. Faaliyetin kağıtları ve ürünleri yoksullara dağıtımı için toplanmaktadır.Öte yandan yapılanların dışardan da duyulabilmesi için geniş bir hoparlör sistemi vardır.

  Müdavimlerin çeşitli pozisyonlardan da izlenebilmesi için özel cam bölme bile vardır.verdiğim bilgilerin gururuyla yücelmiş bulunmaktayım.aynı yerde buluşmak üzere .... :santa:
   
 2. AllStAr

  AllStAr rank8

  Kayıt:
  28 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  676
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Amele :D
  Şehir:
  American Airlines Arena

  zuhaha :mrgreen: cahil papaz
   
 3. Liu

  Liu rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.575
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
  Şehir:
  Roma/İtalya

  papazdır ne yapsa yeridir Razz