war ı aldık Guzeldi Zevkliydi

Hepimize hayırlı ugurlu olsun

Wild_Hogs 4Ever headbang2ft9

war için burda _S3KilL e Red_DRAGON a ___CrAzY___ e ALPEREN e MeLeMeNCi ye o0_TURK_0o e natFB ye Teşşekkurler ederim

-Resim Silinmiş.

_CRiTiCaL_ i de Kutlarım extrabeer mucX

Wild_Hogs 4Ever headbang2ft9

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
warı sizin aldığınız kim söledi biz sizi dağıttık hemnde siz aldınız
ilk warı biz aldık sonra zaten saf kadrolarla çıktık orda siz yhine saf deildiziniz çünkü red dragon vardı yhani red dragon olmasaydı ben awril ve devilk siz ikiniz yani warior ve crazyi yerdik
ama yhinede güseldi extrabeer bide kahpehayatı kesmiş oraya fotoyu koymuş zaten kesemeseydin snn suratına tükürrüdüm ben 64 sen 67 utan biraz bende seni kestim ama ben koymöuyorum lagaluga öle

saf olmadgını kim söledi red guıld de kaldı :lolmuch:

zate ilk başta da awril ne kadroyla cıkıcagımızı biliyoduu

saf kadrolarla cıkılsaydı ben tek basıma yenerdim:)(_AwRiL)
__CrAzY__ ve WaRioR_BLaDe ikisini aynı anda kesiyorum :lolmuch: ama Red_DRAGON da gelince fasla dayanamıyorum ama 2 kere üçünüzü birden kestim biri zerkle biri zerksiz:D zaten warior 1 nukede ölüyor :lol: crazy 2 nukede oluo (9k cakıom) :mrgreen: Red_DRAGON u 1 vs 1 de kesiom ama 3 u birden fasla oluo :lol:

MooNBoY demiş ki:
saf olmadgını kim söledi red guıld de kaldı :lolmuch:

zate ilk başta da awril ne kadroyla cıkıcagımızı biliyoduu
şafak HYSTERIA ya geri dondu şaka kandırma :):)

tayfun sana dicek laf bulamıyom alperen ne ara benı kestı daha sen kesemıyosn kiii dün war da zaten 65 ten 64 e düştüm ama yine olmadı zorlaman lazım :lolmuch:

10 k canla bana şekil yapma warior blade abuk subuk resimlerlede artistilk yapma Exclamation

yawww git allahını sewersen 5 k wuruyoom sen + kahpehayat dalsanız ikinizi de sererim yere :mrgreen:

ayrıca awril de o kadar saglam deil snowsuz crazy den tek yedigini gördum 5k yedi ve öldu :mrgreen:

crazy kat kat daha iyi awril e göre

tan

rank8
fearstar demiş ki:
saf kadrolarla cıkılsaydı ben tek basıma yenerdim:)(_AwRiL)
__CrAzY__ ve WaRioR_BLaDe ikisini aynı anda kesiyorum :lolmuch: ama Red_DRAGON da gelince fasla dayanamıyorum ama 2 kere üçünüzü birden kestim biri zerkle biri zerksiz:D zaten warior 1 nukede ölüyor :lol: crazy 2 nukede oluo (9k cakıom) :mrgreen: Red_DRAGON u 1 vs 1 de kesiom ama 3 u birden fasla oluo :lol:
eren kanak sana guluyom butun baflarını actıgında sneın elınde 72+5 bende 64+3 varken sednen 3 lvl dusukken senınle kapısmamız 3-2 bıtmıstı bunu sok aklına eren senı sevıyom ark bu konuda uzamasın ben warior crazy avrili 3unude cok sevıyom ve tanırım hepsıde cagırdılar guılde ama baktım avrıl oraya gecınce bende eglecesıne Wıld guıldıne gectım ama zevklı gectı ben o akdar kufur etmeyın desemde guzel bı wardı hele awril ile devil bızı peslerınde cekıp pusuya dusurmeleri ve bu arda war sırasında 23k canım oldu avrupalı sayesınden basbug bıle kesemıyodu ve dusuk vurmamı saglıyodu dewil 64 du ona zıplıyarak 2400 vuruyodum ama normalda 4k cakvıyom guzel vardı benı tanıyonuz lutfen uzatmayın uzadıkca burası cehenneme doner :) ve suan HYSTERIA dayım guildimde cok mutluyum ve olede kalcam ama her zaman yanınızdayım bunuda bılın ıyı aksamlar evde tadılat var yardım etmem lazım :) extraokk

serverı bırakmasam senle kapışırdık şansına küs başka bizaman artk bu arada çarım satılık :lol:

Yukarı Alt