mrb arkadaşlar benim 40 lwl 2h warriorum var oyuna yeni başladım o yüzden bir kaç küçük soru sormak istiyorum..
şuan üzerimde giysi oalrak heavy armor var ama bu eventlerde wizardlardan tek yemek canıma yetti.. adamı yatırmışım kılıncım ile kafasını koparıcam patt arkadan wizard tek atıyor oyundan soğudum resmen o kadar canım var halbuki tek yemek sizcede haksızlık ve saçma değilmi ??
tek yeme olayını nasıl hallederim robe giy diyorsanız cleric veya bard 40 akadar lwl up mu yapmam lazım ?
diyelimki giydim çokmu ezik olurum str charlara karşı ?

ya oyunun özelliği budur ama bn illede int charları devirecem diorsan robe ol yok bn strlere karşı ii olacam + yaratıklarda tank olucam diosan tabikide heavy yada light armor giy sn

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Wizzlere karşı tek sansın sudur:
+3 set yap [ ne olursa olsun robe vs. ama armor daha iyi bence]
Sonra 30 lv da acılan dusmanın yanına ısınlanarak gıtme skıll ını kolay basılacak bır yere koy.
Rumato loader kullan ve sureklı ekranın uzak modda olsun.
Ve bana ınan wızard sana vurana kadar ısınlanarak dusurmeye zamanın var tabi el cabuklugu gerek.

Fre3sTyLe demiş ki:
Wizzlere karşı tek sansın sudur:
+3 set yap [ ne olursa olsun robe vs. ama armor daha iyi bence]
Sonra 30 lv da acılan dusmanın yanına ısınlanarak gıtme skıll ını kolay basılacak bır yere koy.
Rumato loader kullan ve sureklı ekranın uzak modda olsun.
Ve bana ınan wızard sana vurana kadar ısınlanarak dusurmeye zamanın var tabi el cabuklugu gerek.
++++++

Biraz sabret istediğin şeylere kavuşacaksın.
60 lvl de mag defans buffu açılıyor.Emin değilim ama sanırım adı mana skindi.
Onunla yıkamayacağın wizard olmaz.
Ayrıca eğer clericsen zamanı dolar dolmaz bless aç ve recovery division sürekli açık olsun.

bi skill var atack azaltıp hp verior vital increase di adı sanırsam onu kullanmanı öneririm onu vurunca tek yemiyorsun o sana 1 kere vurur sen meddingle yine teke alırsın :P

Yukarı Alt