Greece serverde hem nuker hem Str Bow charlarım var onları kasarken arada birde cleric çıkarttım.
Geçen günlerde hadi dedik avrupa bir tank char açalım dedik önce Dual axe bir char açtım oynaması çok zevkli ama benim küçük oğlan tutturdu ben Two handed sword isterim diye.
Şimdi merak ettiğim şu karakter seçim ekranında warrior charlar ayrı ayrı seçiliyor. Two handed sword char için açtıgım baltacıya Two handed skılleerını bassam ve devam etsem olurmu ?

Acaba Karakter seçme ekranındakı ayrımın oyun üzerinde etkısı varmı ( Koşma defans pary veya diğer degerler)

Dual axe,1 hnd sword ve 2 hand swordu istiosan iyi bi farm yapıp hepsini biel açarsın.Char seçim ekranıyla bi alakası yok yani.

CooLLer demiş ki:
Dual axe,1 hnd sword ve 2 hand swordu istiosan iyi bi farm yapıp hepsini biel açarsın.Char seçim ekranıyla bi alakası yok yani.
Hıcbır deger degısmıyorsa güzel o zaman Eminsin dimi defans pary balance yada Hp lerde farklılıkları yok ?

cafincaf demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Hıcbır deger degısmıyorsa güzel o zaman Eminsin dimi defans pary balance yada Hp lerde farklılıkları yok ?
yok

Tek fark pasiflerindeki farklılıklar olması 2hand takınca crit pasifi 1hand takınca blcok phy def pasifi axe de de aynı şey vs.Bunu dışında değişen bişey yok.

Yukarı Alt