arkadaşlar bn 97 lvl xbowum xbow skilleri 97 lvl de gerekli skillerin çogu max ama bn warriora cevirmeyi düsünüorum eger warriora cevirirsem 95 lvlde vuruşları max warrior buffları ezik kalacak sizce cevirmelimiyim yorumlarınızı bekliyorum

Warrior cok guzel bir chardır,ama 97'den cevirmeye ugrasma.Baska char ac,bu xbowla kas onu,onglarda da yaparsın bi farm...

ezik char kasmayı dusundum ama babeldeyım 2 charı zor sokarım ama genede bu fikir kafama yattı bayagı yorumlara devam lütfen

Xbow kesinlikle çevrilmemeli,bence de bir char aç yeni,ona sp farm yapıp warrior yap bi tane.

Ben çevir derim.Ama bu lw'de değil.100 Lw ol.Skilleri 95'e çek.Bir Pre çek.Full pt'lerde kasıl.Sp farm yap 1 ay.Hemde curse Heart toplarsın.Daha sonra çevir.Warior pwp/Job War/Fortress of war'da xBow'a göre çok daha iyi olduğunu biliyorum.

Warrioru gercekten iyi Kullanan bir oyuncu asla bir Xbowu iyi derecede Kullanamaz! Ve tam tersi! Bir Xbow charini iyi kullanabilen birisi asla bir Warrior chari iyi Kullanamaz... :-) Bence cevirme..

Yukarı Alt