1.Skill bar

F1
1 - HP Pot
2 - Mana Pot
3 - Sword dancing
4 - Scream
5 - Legcut

F2
1 - Binding
2 - 5 Scrolls

Bu benim kisisel skill barim, Atack skillimi 3'e koymaya karar verdim cunku 3 r ile w/s arasinda yani ulasmasi daha kolay.
Binding' i F2 koymak benim kisisel tercihim, siz onu F1 de 6-8 arasina koyabilirsiniz.

2.Silah Tipleri

Raptor
Ben sahsen Raptoru tercih ediyorum cunku range'i buyuk ve o diger silahlardan daha cok zarar veriyo.

Cift silah Kullanimi
Eger iki silah kullanmak istiyorsaniz, Birisinin Totamic Spear olmasi SART, cunku o en iyi 1 elli silah.

Totamic Spear: Cift silah kullananlar icin SART
Impact: AP olarak tahminen en iyi ikinci 1 elli silah
Graham: Idare eden bir , 1 elli silah, Impact kadar iyi degi
Gig Axe: Iyi HP/Resist Bonuslari varama AP si iyi degil
Hanguk Sword: Bir impact daha iyi/kotu/esit olabilir emin degilim.

Cift silah kullaniminin daha hizli olmasi gerkir ama combo bu acigi kapatiyor. Bircok kisi Cift silah kullaniminin bosslar ici daha iyi oldugunu iddia ediyor ama ben yinede raptoru tercih ediyorum.

Gigantic Axe -
Bonuslari cok iyi olan bir silah, eger birisi spear defansi kullaniyorsa mukemmel bi yedek silah. +8 bir Gig axe, +8 Raptordan bonuslari sebeiyle daha iyi.

Mirage Sword
Genelde yuksek silah defans armoru kullananlar kisiler icin son care, bu drumda paha bicilemez.

3.Takilar/Armorlar
Bu bolumde warrior yarattiginda armor ve taki konusunda bakmak gerkenleri anlatacagim. En pahali/Pahali/Normal/ucuz seklinde organize ettim. Farkedeceginiz gibi en pahalisi warrior icin en iyileri.

Takilar
Gerdanlik/Pandant: Iron necklace/Warrior Pendant/Amulet of strength/Lupus Pendant
Kayis/Belt (IMG:http://***.knightonlineforum.com/images/smilies/frown.gif)hepsi cok pahali) Skeleton,iron,Glass belts, Bronze Belt, Kekuri belt
Kupe/Earrings: Warrior/Platinium Earrigs, Opal Earrings
Yuzukler/Rings: Ring of Courage, Diamond rings

Armor/zirh -
Warrior olarak, Shell Chitine gore bayagi buyuk bir fark yapiyor. bu yuzden rogue ve priestte olmadigi kadar cok araniyor. bir Duper olmadiginiz surece yada cok sansli degilseniz 7/12 ile idare etmeniz gerekecek. shelliniz +7/12 degilse size chitin 7/12 ya da +8/15 kullnmanizi tavsiye ederim cunku AP farkiniz minimum duzeyde defans kaybiyle artacak.

Ozel defans armorlari
Solo warriorlar icin defans armorlari 1 den fazla kisiyi kesmek icin cok buyuk onem tasir. Bir dagger ve bir mizrak kafaligi bu durular icin cok kulllnisli oldugundan almaya calisin.

4.Combolar

Tank combolari---
Tank combolarinin birden fazla versiyonu var. isteinize gore secebilirsiniz.

W/S R combosu:
Hareket yetenegi sayesinde combo yaparken rahatca hareket ettirdiginden benim favori combom. Bu comboyu kullanmak icin Hedefe kosmasi icin r'ye basin, hedefe ulastignizda R'ile 3 tusuna (attack skilliniz) ayni anda basin.Ilk skilli kullandiktan sonra hedeften uzakliginiza gore W ya da S ye basin, ardindan hizlica R +3 e tekrar basin.Bunu tekrar edin. Bu comboyu kullanmak icin dogru zamanlaayi bulmaniz gerekecek.

R+R combosu:
Ben bu comboyu pek kullanmiyorum cunku combo hareket yeteneginizi kisitliyor. Bu combo R+R ye iki defa basip 3 e basmak seklindedir. Bu comba tamamen zamanlamadir ve bence kolaylikla karmakarisik olur.

Kosarak combo-----
R ve 3 u hareketeden bir hedef uzerinde yapmak. Ben bu comboyla pot yapmayi cok zor buluyorum, o yuzden onlar cok uzaga gitmeden oldurmeye calisiyorum

W+R Combosu:
W'a basili tutup,hedef kacarken r+3 e (attak skilli) basin.

Bu combolari test ici ozelliklede tank combolarini, Apostleleri ve Stone Golemleri kullanin. Boss lar da Combonuzu test etmek icin iyi bir yoldur.

5.Pot kullanimi
Aresde solo yapiyorsan daglarca HP potu kullanmaya hazir olun. Benim icin +60 warriora anlatmak zor cunku +70 warrior tamamen degisik. Oncelikle sunu soylemek istiyorum, ASLA PARTYDEKI PRIESTE SENI HEALEMESI ICIN GUVENME, HAYATTA KALMAYA KENDIN CALIS. Tamam bunu belirttigime gore devam edim.

Potu duzgun kullanmayi ogrenmek combonu olabileceginden cok cok daha onemli. Potu duzgun kullanmak sadece zamanlamaya ve dusmani yargilamana bagli. 1v1 savasta 0 mananin olum demek oldugunu asla unutmayin. Zamanlamayi dogru yaptiginiza emin olun. Genelde Cz'de ben her atagimdan sonra 1 tane soul pot kullaniyorum, manam kac olursa olsun. bu sayede HP pot kullanmak daha kolay oluyor ve mana derdine dusmuyorsun. Onemli olan soulpotu en azindan onemli yerlerde kullanmak ve HP pot kullanmak icin zaman kaanmak. Bu bolumun biraz kisa oldugunun farkindayim ama pot kullanmak ogretilebilecek bir sey degil. Daha cok kendiniz denemelisiniz.

Yukarı Alt