Apt

rank8
Ben warriorum ve warrior/cleric olarak skillerimi weriyorum
Cleric skilleri sadece elimde cleric rod warken werilio ve elime axe yi tekrar taktığımda werdiğim buflar silinio.Ben bunu bilmiodum ve warrioru cleric olmak için açmadım:)Neyseki bunu düşük lwl deyken farkettimki sadece 3 skilim açık heal,rez ve str increase.Şimdi yol yakınken sorayım artık şu soruyu bukadar yazi yazdiktan sonra :D

Benim istedigim yine kendime cleric skillerinden özellik basayım ama axeyi taktığımda bunlar silinmesin böle skilleri warmı clericin(bard'daki Speed arttırıcı gibi) varsa bu skiller hangileri bana zahmet olmazsa tek tek sölermisiniz.Yada bunu anlayabileceğim bi yazı falan yazıomu skillerin üstünde ben anlayamadımda:D

Son bi soru daha :D

Ben şu Total mystery i tam olarak çözemedim her lwl aldığımda +2 gelio galiba eğer böleyse 90 lwl de 180 mystery hakkım olacak ve ben Warrior/cleric gittidiğimden tam yetecek gibi görünüo ama sizin bildiğiniz daha iyi bir yapılandırma olabilirmi.Yani warrior mystery i 90 cleriği biraz daha düşük tutup dier class ların passive yada active skillerinden bana yarar sağlıyacak skiller warmı?

Yazmayı unuttum bu yazıyı okuyup cevap yazan arkadaşlar bana 5 dakikalarını ayırdıkları için şimdiden teşekkürler:)

öle bi özellik yok bence pvpde iyi olmak istiyosan tabi yüksek lvlerda warlock aç ama cleric diosan

blesspel ve life lı bi skill vardı bunlar önemli birisi bir dakikada sana belli bir hp veriyo yavaş yavaş bless ise defansına büyük katkı saglıyo

Eline axe aldıgın zaman silinmeyecek skiller:

Bless Spell,Recory Division,Holy Recory Division,Holy Spell.

Senin için ztn bunlar onemli.bless defance verir,divisionlar pot gibi bisey 3-4 sn bi can basıo.Holyde statueler içindir.

Yukarı Alt