Ben Warior Farm Çarı Açtım 100k kadar sp var .. Ama Yan Skill Olarak Ne açacağıma karar vermeddim :think: :think:
Birde 90 LVL FF olması İçin kaç Sp lazım Dual Axe ( Balta) haric Hepsini açıcam. ne kadr sp gidr ? :think:

Bide Onglarda Kasıyorum Kaç lvl olunca düşürcem? :think: Ben Normalde 29 olunca 25 e düşürüyorum.

Cevap Verenlere Şimdiden Teşekkürler.. :mrgreen: :mrgreen:

:byes:

yan skil %100 cleric olmalı fikrimce
pvp de alamıycaın adam olmaz
sp olaraksa 1den 90a kadar 1m e yakın bir rakam olur
birde axe açmıycam demişsin sadece dubble twist ve sudden twist skillerini açmanı öneririm bleed ve stun verebiliyor. bu statüleri verdikten sonra maddening ya da daredevil ile düşmanına ölümcül yüzünü gösterebilirsin :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

farm işini ise ong yerine angry sungsunglarda yapman daha faydalı olur onglarda çok fazla lv düşürmen gerekir gaplı da olsa 3 saat içinde lv atlıosn en geç angry sunsungda günde 1 saatini lv düşürmeye harcasan yeter
tabi kendi çarınla kasmıosan normal taksiye giriosan angry sungsung taxi biraz zor bulunur

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
1. Bence Warıor warlock cunku ;
kendı yan charım demın 44 oldu warıor warlock 32 lık npc warıor ıle penona division basıyorum ve zerkle 2.5 k vuruyorum 42 lik olsa kım bılır :P

2. kac sp olduguna katılıyorum warlock sa 1.5 mıl yap derim ... gereklı gereksız max la bence ...

3.Onglarda 15 te sp varm a basla 24 e gel tam 9 gap 25 te dusur bence 1 lv hemen halledersın hemde ong 34lv sen 24 10 lv fark var . iyi sp kasılırsın veya 13 te basla 22 de 9 gap 24 te boz kendı keyfin ...

Kesinlikle Warrior / Warlock bence bu soru çok soruluyor buradan herkese cevabım Warrior / Warlock 1h - 2h ninde bazı skilleri açılmalı 40 ve 80 vb. :wink1:

Yukarı Alt