Arkadaşlar Suan 42 lvl Warrior Cleric'im var.Farmı yaptım.Cleric Warriorla beraber gidiyor.Robe giyecek master mevcut.Cleric skillerini çok sık kullanıyorum.Ama çoğu zaman mp dayanmıyor.Bunun için Robe tavsiye ettiler.Kosma ve magical defans özellikleri var ama Warrior deyince akla HA giymesi geliyor.Ne yapmalıyım.Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bence Robe giymelisin skillerinin ve carının zaten bi phy def. war genelde iron skill ,bless, recovery division kullanıyorsan ve carın yavassa sana robeyi oneriorum ayrıca HA nın mag. def azdır u acıdanda yardımcı olcaktır sana tesekkurler.

Sen şu anda bu lwlde sadece moblarda kasacagın ıcın heavy armor gır ama 90 lwl olunca mesela pwpde bı staffın karsısına heavy armorla cıkamassın ıste o zmn robe gıy :thumbsup:

Evet warriorun kıyafeti Heavy Armor'dur aynı sorun bende de vardı MP yetmıyor ve skilli basmıyordu onun ıcın yapılacak en mantıklısı Cleric'i biraz geriden getirmek kolayca MP yeticek sekilde yada goldum var dıyorsan her Deg. değiştirdiğinde kıyafetlere İNT Stoneler ile İNT basmak.

''Robe giyecek master mevcut'' demişsin

Ama robe giyimek için skill var mı ^^ Ben o cleric'deki skillerin LA giyimek ıcın zannedıyordum...
Warrior/Cleric demişsin zaten buildine Warrior/Warlock olsa giyersın ....

Yukarı Alt