sbotun ilk çıktığında alan oyunculardan biriyim ve şuana kadar hiç karşılaşmadığım bir sorun karşıma çıktı.warrior bufflarını tker teker koyduktan sonra (atack yerine hiç bir skill koymuyorum) save dediğimde sbot bir hata ile karşılaştı diyor ve beni oyundan atıyor..tekrar hesabı açmak istediğimde bot sayfasına bakıyorum ve bot bilgilerinin tamamen gitmiş olduğunu görüyorum..

volkanka demiş ki:
yeniden bot klasörü oluşturmayı denediniz mi? Sıfırdan klasör oluşturmak...
evet denedim aynı sorunu tekrardan yaşadım sistem geri yüklemesi bile yaptım.. diğer chi çarlarımda bu sorun olmuyor onlar çalışıyor

dediğim şey şu klasörün içine bot.cfg dosyasını atmadan. tamamen sıfırdan.
çünkü her yeni sürümde arada sırada değişiklikler uygulanıyor. bu da sizin bot.cfg nizin bot.exe yi bozmasına neden oluyor :wink1:

eğer şimdiki dediğim gibi yapıpta hata alıyorsanız aklıma farklı bir şey gelmiyor ...

volkanka demiş ki:
dediğim şey şu klasörün içine bot.cfg dosyasını atmadan. tamamen sıfırdan.
çünkü her yeni sürümde arada sırada değişiklikler uygulanıyor. bu da sizin bot.cfg nizin bot.exe yi bozmasına neden oluyor :wink1:

eğer şimdiki dediğim gibi yapıpta hata alıyorsanız aklıma farklı bir şey gelmiyor ...
anladım sıfırdan botu indirdim ama sorun hala aynı save settings tıklar tıklamaz sbot hatası alıyorum ve bot sayfası bembeyaz oluyor çar gidiyor.. ilginize teşekkürler iyi çalışmalar..

Yukarı Alt