Benim 83Lv 570k spli FF str verilmiş (cleric 83 lvl de) Charım var ve +6 Xbow Siz o chara hangi skili acardınız lütfen yardım edin arada kaldım...

Simdiden saolun...

sana kalmış birşey npc setle xbow vs warrior yaparsan farkı görürsün ben warior derim :)

Takımı
Galatasaray
X-bow Dagger aç Warrior oyuun en hantal karakteri unique kesme ihtimalinde yok fazla xbow daggerle eğer iyi kullanabilirsen çok iyi bir pvp charın olur hem kasması warriora göre kat kat daha iyi partysizde kasabiliyor.Warriorda iyidir pvpde fakat kasmadan pvp nasıl yapıcaksın :)

bu konuda bende şüpheliyim unique diyosan crossbow pvp diyosan crosbow-dagger-cleric iyi bi çar olabilir tabi pvp de warrıor da çok iyi hızlı kasma diyosan crosbow seçim senin

İlginç olabilir belki ama benim sana tavsiyem Light armor giy XBOW-DAGGER-WARRİOR 2H seç ama baya baya bir sp kasman gerekecek ayrıca eğer skill hakimiyetinde iyiyse serverin kralı olursun ^^

aslında warrior/rogue derdim makara:

ama cleric açmışsn.. bnce warrior kas kasma açısından sorn çıkmaz pek assoult skili ile ztn mobn ynndasın + 10lvde açılan mob caqırma skilln var glavie=warrior bow=xbow olarak düşn (chin charlarn kasma olayını daha ii bilirsn die böle bi örnek veridm)
pvp ye gelnce... bi rogue&cleric i ezersn.. hem warrior cleric hem xbow&dagger&cleric kullanmış bri olarak bunu rahatlıla söyleyebilrm
:thumbsup:

Yukarı Alt