- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

haha 34k haha noob :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bide +9 lu bi uşak var havalı onada 13k atım tek zerksiz onuda koymak isterdim ama çekemedim ?!!!!!!. sRy :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Warlock u gördükten sonra kendime aynen böyle bi tane kasmaya karar verdim.Şu an 40 oldu ve attan hiç inmedi.
Gerçekten crtler cok can yakıcı

bannedddd

Buralıyım
37k çok mu yav.. :p Ben Sniper'a 73 levelde durmadan zerk ile 45k atıyorum, dün de ignore monster defance özelliği geldi galiba tam 101k attım ama ss alamadım. :D

Bana göre sro tarihinde en iyi yan buıld olarak secilecek warlock ama fazla tutulmuyo.

Ama gercekten Warlockun gucunu herkes bir gun anlayacak.

Harmonia demiş ki:
37k çok mu yav.. :p Ben Sniper'a 73 levelde durmadan zerk ile 45k atıyorum, dün de ignore monster defance özelliği geldi galiba tam 101k attım ama ss alamadım. :D
Can arkadasın elinde sanırım 68 dagger var ve mob kendisiden 5 lv yüksek :)

Valla 74 lvl e kadar tek :D:D gidiyo dager skillerim ezik farkındaysanız 60 lvl skiliyok bu charı yegenle kasıyoz işlah pre görevi bitince full dager maxlıcaz ozamanki ciritler daha can yakıcı olucak :mrgreen: :mrgreen:

Warlock tek kelimeyle mukemellik 80 lvl adam bile pvp yapa bilmek için yalvardıgını hatırlıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: Pvpde bi dager arkadaşınız daha varsa 60 + 80 e gider yapa biliyosunuz yakında benim charıda kesmeye başlıcaz :mrgreen:

Yukarı Alt