Turk_Knight demiş ki:
HaHaHaHa Only4You Senmisin LEN !!! Azuhahahaha Bak Bidaha ileri Geri Laf Etme Ben WaRioR_BLaDe Bu gun pk oldugumda bile Kesemedin Aciz Kişilik
Turk_Knight demiş ki:
Ulan 5 Para Etmez mişsin Sen Beni Ancak 80 e yakalarsııın !!!!!!!!1

Gözume Gözukme Pk Olmayı Sewen biriyim dir kahvekeyfi
Turk_Knight demiş ki:
Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi

DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bana cekmişsin bana ks yapan ı kesiyom pk oluyomm ama only4you kesmeği sabırsırlıkla bekliyorum..!!!
Turk_Knight demiş ki:
Olm Benim Paso Karsıma Cıkıyo Bakma Pk lık Geçsin Çakıcam iki tane daha :mrgreen:
alıntılar yorumsuz topic inden yapılmıstır.

anlasıldıgı gibi cok geveze olan bu kişileri 1 vs 1 de pvp ye cagırıyorum !!!

HopeBriNGeR ...

bu yorumları ararken bi topicte ( bulamadım simdi vaktimde yok su anda)
extra nın küfür olmadıkca her türlü meydan okuma serbesttir sözünü gördüm.

bide millet bunları derken meydan okuma olmuyor benim konum kitlenecek kadar kirletiyor , ve simdi meydan okuyamassınmı deniyor?

baslikta sanirsam pvp ye dawet bolumu demiyor. GUILD WAR veya GUILDLE ILGILI KONULAR olabilir pvp lerin guildlerle alakasi yoktur Exclamation

A

Anonymous

Guest
Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi
Çocuk la bu harbi :mrgreen: :mrgreen: boyle bı cumleyı benım 5 yasında kuzenım kurmuyo :mrgreen: O bıle bundan daha zekı .Zeklıgı gectım en azından kendını bısı sanıo ama rezil oldugunun farkında deıl :mrgreen: :lolmuch:

Unutma Başıma Bu Kötu olaylar Gelmeseydii şimdii 70 dim Senin Gibi hala yeni 64 olmuş olarak meydan okumazdıım

-Resim Silinmiş.,

not arkadasım hdd (harddisk) takıcakken kapamamız gerekti ve ss alamadım ama baktıgımda rakam 3 gün 22 saatti.

su anda 64 değilim.

tecrübesiz bir cocuk oldugun cok belli charını kaptırmayı becermissin

yüüzünü bile görmediim mersinden adama sifremi verdim 3-4 kisi daha biliyor ama arkadaslıga verdiğim deger ve arkadaslık secimim burda ortada:)=

paso pk yım die hava yapan sendin pk lık koymamıstır. gecemessin die idda ettin paso stall dasın
bilmem kac gündür botta dedin . buyur koy net bağlantını.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
verem benim carı kapıs ama birbirinize kin beslemeyin :lol:
(sözlerimde ciddi deilim)

Only4yOu demiş ki:
-Resim Silinmiş.,

not arkadasım hdd (harddisk) takıcakken kapamamız gerekti ve ss alamadım ama baktıgımda rakam 3 gün 22 saatti.

su anda 64 değilim.

tecrübesiz bir cocuk oldugun cok belli charını kaptırmayı becermissin

yüüzünü bile görmediim mersinden adama sifremi verdim 3-4 kisi daha biliyor ama arkadaslıga verdiğim deger ve arkadaslık secimim burda ortada:)=

paso pk yım die hava yapan sendin pk lık koymamıstır. gecemessin die idda ettin paso stall dasın
bilmem kac gündür botta dedin . buyur koy net bağlantını.

Ben Charı Actıgım da Sen belkide 52 idin

Sonra 60 falan oldugum da hala 50 kusurlar da surunuyodun unutma

Bi kaç gunluk aksama oldu Gectin Beni At havanı

Velet :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
haha bu ne komedi boyle adamları cok gordum gel pvp der gelince baska towna gider oraya cagırır pill yokder cart der durt der hack der pk der yalan uydurur kacar boyle lafların uzerine cıplak bile olsa pvp yaparım Cool

zuhauhauuha lv52 ? hehe rofl

1.5 ay gec basladım diorum sen hala 50 idin dion 1.20 patch gelene kadar düz okla kastım !!!

simdi normal . ama korkma böle acı acı son cırpınısların hosuma gidiyor.

haha velet misim sne yazdıklarına bak once.
nese nasılsa bne seni tenhada kıstırıcam o zaman gorecez. kim kurtarıcak elimden bakam bigboss die inlicen ama sesini duyup geldiinde seni bir "sümüklü mendil" gibi kenera atmıs olucam

orionsguard demiş ki:
haha bu ne komedi boyle adamları cok gordum gel pvp der gelince baska towna gider oraya cagırır pill yokder cart der durt der hack der pk der yalan uydurur kacar boyle lafların uzerine cıplak bile olsa pvp yaparım Cool

Birader Ben bunu o kadar cagırdım gelmedi Şimdi hacklendim 1 hafta kasamadım Sonunda Zorda Olsa Gecti Beni Böle Kafa Tutuyo Önce Böle deil di :mrgreen:

orionsguard demiş ki:

ahanda geldi mersinli :lol:

bunada noob filan dicek ama bilmiyorki 2 tane 72+ 1 tane 66 lv charı var.

lv66 char full alchemy %100 phy glavie ile dolasmakta buda bi alchemy dersi olarak noob diyememn için

Only4yOu demiş ki:
zuhauhauuha lv52 ? hehe rofl

1.5 ay gec basladım diorum sen hala 50 idin dion 1.20 patch gelene kadar düz okla kastım !!!

simdi normal . ama korkma böle acı acı son cırpınısların hosuma gidiyor.

haha velet misim sne yazdıklarına bak once.
nese nasılsa bne seni tenhada kıstırıcam o zaman gorecez. kim kurtarıcak elimden bakam bigboss die inlicen ama sesini duyup geldiinde seni bir "sümüklü mendil" gibi kenera atmıs olucam

walla onu bunu bilmem gordugumu soylerim ben bu duruma dustugumde 5lvl yuksek adamla 1 saat kapısmıstım her seferinde yere inmistim ama olsun sonucta gurur meselesi ayrıca akıllı adma charı kaptırmaz extraokk

Yukarı Alt