Avrupa’nın en iyi müzik telefonu Sony Ericsson Walkman™ telefon W995 çok yakında Türkiye’de.

Geliştirilmiş video performansı ve Media Go™ özelliğiyle, hareket halinde eğlence deneyimini farklı bir boyuta taşıyan ve EISA Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilen Sony Ericsson Walkman™ telefon W995 Türkiye’de çok yakında satışta olacak. Modelin video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle daha önce görülmemiş bir mobil eğlence performansı sunuyor. W995 Turbo 3G veya Wi-Fi™ kullanarak haberleri, televizyon programlarını ya da YouTube gibi paylaşım sitelerindeki videoları evinizdeki kadar keyifli izleyebiliyorsunuz.

Walkman™ telefon ve gürültü önleyici kulaklık
Üstün Walkman™ teknolojisi ve kullanışlı müzik kısa yolları, telefonunuzu çok kaliteli bir MP3 çalara dönüştürüyor. Yepyeni HPM-77 gürültü önleyici kulaklıkları sayesinde müziğinizin sesi hiç olmadığı kadar berrak!

Kusursuz fotoğraflar
En güzel fotoğrafı her zaman siz çekin. Model; oto-fokus, flaş ve yüz tanıma özellikleri ile en güzel fotoğrafı çekmenizi garanti ediyor. 8.1 megapiksellik yüksek çözünürlüklü kamerası ile fotoğraflarınız gerçek renginde ve A3 bir baskı alabileceğiniz kadar da kaliteli.
Yüz tanıma ve Smile Shutter™
W995’teki yüz tanıma özelilliği, bir kadrajda bulunan üçe kadar yüzü otomatik olarak tanıyıp netler. Artık flu çıkan yüzlere elveda diyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda bulunan Smile Shutter™ özelliği sayesinde tek yapmanız gereken denklanşöre basmak ve W995’in gülümsemeleri sizin için yakalamasını beklemek.
aGPS
entegre GPS uydu bağlantısıyla konumunuzu çok hızlı ve doğru belirler. Ayrıca navigasyon yazılımları ile birlikte etkin olarak kullanılabilir.
Wi-fi
Wi-fi desteği sayesinde internet, Wi-fi etkin noktalarında çok hızlı ve kesintisiz. Kablosuz bir ağa bağlanın ve internet dünyasının tadını çıkarın.
Sony Ericsson Walkman™ telefon W995 tavsiye edilen 450 Euro+KDV fiyatıyla alıcı bulacak.
Sony Ericsson Walkman™ telefon W995:
Kamera
8.1 megapiksel kamera
16x dijital zum
Fotoğraf ve video bloglama
Photo fix™ (Fotoğraf düzeltme)
Video kayıt
Oto fokus
Yüz tanıma
Fotoğraf flaşı
İmaj ve Video dayanıklaştırıcı
Video ışığı
PictBridge
Müzik
Walkman™ çalar
Clear Stereo
Clear Bass
Albüm kapak resmini destekleme SensMe™
3.5mm ses bağlantısı
Stereo hoparlör
Shake control
Bluetooth™ stereo (A2DP desteği ile Bluetooh™ üzerinden stereo müzik dinleme)
Müzik formatları (MP3/AAC)
PlayNow™
TrackID™ (Müzik tanıma)
İnternet
NetFront™ Web browser girişi
Web feeds
Photo feeds
İletişim
Polifonik zil sesleri
Hoparlör
Titreşim
Video arama
Mesajlaşma
Eposta
Ses kayıt
Anlık mesajlaşma
Microsoft® Exchange ActiveSync™
Metin mesajlaşması (SMS)
Resimli mesajlaşma (MMS)
Metin tamamlama
Sohbet görüntüleme
Tasarım
Auto rotate
Resimli duvar kağıtları
Animasyonlu temalar
Eğlence
RDS’li FM radyo
Hareketli oyun oynama
3 boyutlu oyunlar
Java™
Video izleme ve oynatma
Medya
YouTube™
Walk Mate
Bağlantı
Bluetooth™ teknolojisi
Modem
Senkronizasyon
USB taşınabilir bellek
USB desteği
DLNA Sertifikası™
Wi-Fi™
Ajanda
Alarmlı saat
Hesap makinesi
Takvim
Uçuş modu
Telefon rehberi
Kronometre
Görevler
Zaman sayacı
Notlar
Lokasyon tabanlı servisler
Geo tagging (Konum etiketleme)
Google Maps™
aGPS
Wayfinder Navigator™ (3-aylık deneme sürümü)

Çok güzel bir telefon TR'ye geleli çok oldu fakat fazla pahalıydı şu sıralar 700 civarları sanırım almayı düşünüyorum.
Ama eski telefonum W810i'dende vazgeçemiyorum 5 yıldı hiç teklemedi telefon servis yüzü görmedi.
Hayırlısı bakalım :)

NiGHTMaRe

Aileden
Sonny'nin W550'sini kullandım ve hayran kaldım.N95 bile beni o kadar etkilemedi.

İlk aldığım telefondu W810i.
Sony - walkman 4eva.
Hiçbir telefon ve modeli beni böyle etkileyip hayran bırakamadı. Sony ve Ericsson iyi işler çıkartıyorlar birlikte..

NiGHTMaRe

Aileden
HolyZone demiş ki:
İlk aldığım telefondu W810i.
Sony - walkman 4eva.
Hiçbir telefon ve modeli beni böyle etkileyip hayran bırakamadı. Sony ve Ericsson iyi işler çıkartıyorlar birlikte..
Türkiye'dekiler bir hiç bile.Samsung,panasonic, sony gibi markalar en iyi mallarını ilk önce abd sonra avrupaya sürüyorlar.

Staja başmalıyım biran önce yoksa alamam bu telefonu ve laptop'ı :)

Yukarı Alt