[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dJTuqBv6RbE[/youtube]
Char ismi: Vv_winner_vV
Char level: 120
Char Fiyati : 425 (Pazarlığa Açık) TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 0:3 Full İnt Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Wizard
Bard

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 800.000.000

Charin ustundeki Set: Robe

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 5 Staff Silahin ozellikleri : 13 D Legend +5 Staff Mag 61% FB
Hood ( Kafa ) : 101 + 12 kafalik. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Chest ( Govde ) : 101 + 12 zirh. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shell ( Omuz ) : 101 + 12 omuzluk. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shorts ( Bel ) : 101 + 12 pantalon. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 12 eldiven. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 12 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : Magic +12 FB

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Karakter Türü : European
Karakter Adı: Vv_winner_vV
Server: Ares
Build: Wizard-Bard
Level: 120 %61
Sp Miktarı: 2.317.651 m
Email Koruması: Var (1 kere değiştirme hakkı kullanılmadı charı aldıktan sonra dilediğiniz bir maille değiştirip sıfırdan char sizinmiş gibi güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz)
Gold: 800m
Takılar : Magic +12 FB

Satış Yöntemi : Bursa içi elden , diğer şehirlerden havale yoluyla... Hesabım Halkbank ve kendi adımadır (havale ücreti yok)
İletişim : [email protected] (bu charın korumalı olan maili değil boşa uğraşmayın ) adresinden bana sadece mail yoluyla ulaşırsanız ciddiyetinize inanır ve telefon numaramı , skype adımı vs. veririm konuşur anlaşırız
Fiyat : 425 TL (pazarlığa açık)

120 Level şu ana kadar (HİÇ) el değiştirmemiş , alınıp satılmamış tertemiz bir char...
Ayrıca 12d magic +12 = Legend +6 değerinde seti var istenirse 13 D çevrilerek gücü 2 katına çıkarılabilir (ben bu çevirme işini setin şu anda FB kalması için alıcak olan kişiye bırakıyorum)
114 Level İsimsiz fellowu vardır , bunun dışında bankada pick pet ve 49 adet zerk scroll vardır ( ki bu eylenmek isteyen birine bütün yaz yeter her yerde her şekilde kullanılabilen zerk scrollar , charı satarken üzüldüğüm tek şey diyebilirim (: ) Bunun dışında devili de var .
Bunu dışında char serverda herkese sorulabilir 1 kişinin bile hakkımızda kötü birşey diyeceğine ihtimal vermiyorum...
Char için yapılacak pek birşey kalmadı hiçbir eksiği yok diyebilirim charı aldığınız andan itibaren oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.
Parayı ödemeden chara girmeniz mümkün değil parayı almadan char ile ilgili hiçbir bilgiyi paylaşmam her işin bir kuralı var güven sorunu yaşıyan arkadaşlar olabilir normaldir , beni tanıyan herhangi bir kişiye sorup soruşturabilirler veya benle iletişime geçtikten sonra bana güvenebileceklerini anlarlar zaten. Maillerinizi bekliyorum (lütfen sadece mail atın kişilere eklerseniz vs ben msn açan bir insan değilim sadece mail amaçlı kullanıyorum)
Ciddi olan bütün arkadaşların bana ulaşmasını bekliyorum

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Yukarı Alt