Takımla, bugün yapacakları Porto maçının taktiğini konuşan Alman hoca, "Rakibe 90 dakika nefes aldırmayın. Agresif olun" dedi
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Avrupa Ligi'nde bugün deplasmanda yapacakları Porto maçı öncesi oyuncularıyla bir toplantı yaparak karşılaşmanın taktiğini verdi. Takımdan 90 dakika boyunca rakibe baskı yapmalarını isteyen Alman teknik adam, "Sahada agresif, sert ve mücadeleci bir Beşiktaş görmek istiyorum. Çıkın ve gerekirse savaşarak bu maçı kazanın" diye konuştu.
TEMPO DÜŞMESİN
Takımdan, karşılaşmanın ilk düdüğüyle birlikte tempoyu yükseltmelerini isteyen deneyimli hoca, "Oyunu rakibe bırakmanızı istemiyorum. Sürekli baskı yapıp agresif olarak onları bozmanızı istiyorum. Topun kontrolü de bizde olmalı. Sahada elinizden geleni yapacağınıza inanıyorum" dedi.

BU BİZİM İŞİMİZ
Siyah-Beyazlı takımın kaptanlarından İbrahim Üzülmez de takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaparak, "Son dönemlerde taraftarlarımızı ve camiamızı yeterince üzdük. Bu maç bizim için önemli bir fırsat. Bu bilinçle sahaya çıkarak gereğini yapalım" dedi.

Yukarı Alt