XP nin temasından sıkılanlar için , VTP 7 , bilgisayarınızın görünümünü tamamen vistaya dönüştürür , diğer temalar gibi pcnizden kaldırırken kesinlikle sorun yaratmaz , çünkü adı üstünde Transfomation Pack , dönüşüm paketidir , yani windowsun orjinal dosyalarının yerine geçtiğinden dolayı pcyi kasmaz , ve kaldırırken sorun yaratmaz.
VISTA TRANSFORMATION PACK 7 FINALL FULL (VTP 7)

Kurulumdan önce mutlaka ve mutlaka önce kurulum klavuzunu okuyun , okumadan yaparsanız sorun yaşayabilirsiniz , okursanız yapmanız gerekenleri görebilirsiniz.. Cool

Vista Transformation Pack 7

İşte bu da VTP 7 yi kurdugunuzda bilgisayarınızın alacagı görünüm ,

-Resim Silinmiş.

Açılış kapanış falan da değişecek tabi , güzel bir tema gerçekten.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çok saol denicem de bu pc kasmas halen xp olur ve vista görünümü oluyo demi peki bilgisayar açılırken xp mi vista mı gibi görünüyor Question

Jigsaw

Aileden
Ben aylardır bunu kullanır 2GB ram ile en ufak bi kasma yaşamadım. Bunu kurabiliyorsanız kurun, kuramıyorsanız hiç Vista görünümü falan uğraşmayın en iyisi bu. Vista Inspirat bilmemne hepsi silindiğinde kalıcı sorunlar çıkarır. Çok tavsiye ediyorum yani resmen Vista oluyor. Hatta sistem bilgisindeki XP logosunu bile değiştirmeyi düşünmüşler.

Paylaşım için teşekkürler.

sonunda yaptım süper bişe sanki xp kalktı vista geldi ve pc daha ii çalışıo yani hiç kasmıo çok saol extrabeer extraokk Cool

Arkadaşlar googleda aratsanız her sitede bu linkleri bulursunuz , virüs falan yok kaspersky kendi dosyasında bile virüs gören bir antivirüs arada öyle manaklıklar yapıyor Razz Yani endişeniz olmasın en sağlam forumlarda bile bu linkler mevcut extraokk

_alpoza_ demiş ki:
çok saol denicem de bu pc kasmas halen xp olur ve vista görünümü oluyo demi peki bilgisayar açılırken xp mi vista mı gibi görünüyor Question
Aynen öyle extraokk

Jigsaw demiş ki:
Ben aylardır bunu kullanır 2GB ram ile en ufak bi kasma yaşamadım. Bunu kurabiliyorsanız kurun, kuramıyorsanız hiç Vista görünümü falan uğraşmayın en iyisi bu. Vista Inspirat bilmemne hepsi silindiğinde kalıcı sorunlar çıkarır. Çok tavsiye ediyorum yani resmen Vista oluyor. Hatta sistem bilgisindeki XP logosunu bile değiştirmeyi düşünmüşler.

Paylaşım için teşekkürler.
Hayır bu silindiğinde sorun yaratmaz , kuzenim ne zamandır bunu kullanıyor daha önce kaldırmış da , hiçbir sorun yaşamamış.Dönüşüm paketi oldugu için sorun yaratmıyor.
1-2 gün içinde ben de yükleyeceğim bunu download ettim yüklemesi kaldı , manyak görünüm yaw :mrgreen:

Bu arada raminiz 512 mb dan düşükse denemeyin , pciz çok kasar. (Ki zaten 512 mb dan düşük ramli pcler normalde de kasıyor Razz )

DampyrE demiş ki:
süper oldu extrabeer
Ben de kurdum bugun extrabeer

Ayrıca kuracak olan kişilerin express değil , classic modda kurmalarını tavsiye ederim , tam anlamıyla pcyi vistaya dönüştürmek için kahvekeyfi

Yukarı Alt