Öncelikle Selamun Aleyküm kardeşlerim Şimdi ben Vsro server kurdum kendime göre edit filan yaptım güzelce Serveri kurduğum ilk zamanda Vsro filesdeki Global Manager olsun SR_Gameserver olsun Agent filan çoğuna Avast Antivirüsüm virüs diyodu ve siliyodu Bende serverim çalışsın diye Antivirüsü devre dışı bıraktım ve Vsro dosyalarımı HARİÇ TUTULANLAR Bölümüne ekledim Sonra açtım Antivirüsü yanlız şöle bir sorum var Bu virüsler benim bilgisayarıma zarar verirmi Ben bu serveri sileyimmi Yavaşlatırmı bilgisayarımı
Bilgisayarım 8 gb rame sahip sorunsuz kasmadan açıyor serveri oynuyorum ama bir endişem var o da bu yüzden

Takımı
Galatasaray
Dosyaları güvenilir yerden indirdiyseniz hiçbir sorun olmaz,zaten vsro dosyalarında virüs gözükebiliyor bazen.

Dosyaları güvenilir yerden indirdiyseniz hiçbir sorun olmaz,zaten vsro dosyalarında virüs gözükebiliyor bazen.
Hocam Youtubede en çok izlenen Vsro kurulum videosunu yapan adamın verdiği dosyalar buyur bir de Sen bak Videonun altına koyduğu indirme linkinden indirip kurdum

Dosyaları güvenilir yerden indirmeni tavsiye ederim Server Files içindeki DLL lerde virüs görebiliyor bazı virüs programları Agent server vs virüs olarak algılaya biliyor virüs yoktur diyemem dosyaları sağlam yerden indirmen gerekli benim kendi dosyalarımda'da virüs görüyor fakat ben 2016 yılından beri kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım

Şuan acaba kimsede files olsun client olsun %0 virüssüz olanı varmıdır.

Var, virüssüzü de mevcut, lakin biraz buglu muglu açıklı kaçıklı ve çançinçonca...

Yukarı Alt