Takımı
Galatasaray
Reisimiz keşke dbler içinde bir soyağacı sistemi çıkarsa (!)
:lol:

Afişiniz gerçekten çok güven veriyor, ara ara değişen fontlar olsun, noktalama hataları olsun (noktalama kullanmayışınız desek daha mı doğru olur?), herkes tarafından kurulan klasik cümleler olsun...

:lol:

Afişiniz gerçekten çok güven veriyor, ara ara değişen fontlar olsun, noktalama hataları olsun (noktalama kullanmayışınız desek daha mı doğru olur?), herkes tarafından kurulan klasik cümleler olsun...
Noktalama işaretlerine dikkat edicek kadar dikkatli bir şekilde konuyu size okuttuysam ne mutlu bana bence büyük bir başarı bu 45 dakikkada hazırladım afişi yoğunluktan dolayı gece 2-3 lere kadar çalışıyorum gözden kaçan yerler mutlaka olacaktır,konuyu açtığım saate bakarsanız 02 gibi iş yoğunluğundan dolayı afişide aradan çıkartayım diye bir afiş hazırladım burda TÜRKÇE ile ilgili bir konu yok kelime oyunu yapmaya gerek yok bizim işimiz cümleleri doğru yazarak insanların gözünü boyamaktan ziyada insanların gerçekten almak istediklerini vermek,kimse bana çok güzel noktalama işaretleri kullanmışsın sen işinide iyi yaparsın gibi saçma bir yargı ile yaklaşmaz,tabi noktalama işaretleri vurgu anlatılmak istenen önemli şuanda sakin kafayla bi düzenleme yapıcam afişte bi konuyu açayım görüşüne vs bakayım dedim maşallah baya dikkatli kitle varmış :)

AYRICA PARANTEZ İÇİNDEKİ SORU İŞARETİ O ŞEKİLDE KULLANILMAZ VE VİRGÜLDEN SONRA BOŞLUK BIRAKILMAZ.

Yukarı Alt