Botla İlgili Temel Sorular

1. Hata yükleme mudex.dll 14.001
Ortak Neden vcredist 2.008 ayarlanmamış

2. L noktası oluşturulamıyor
Farklı bir program (srproxy, nuconnector) [VSROHelper] veya kendinizi ama silksilly.exe çıkmak yayınlanmıyor ile kapıları kazandı. Çatışma veya görev yöneticisi ve son görev silksilly.exe olarak devre dışı programları varsa bulabilirsiniz.

3. Biz sro sıçrama ve hala çalıştırmadan standı
Bot sunucu oyuna bağlamak değildir. Bir güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir, DNS sunucu hatası veya yapmak pk2/sua hosts dosyasını düzenlemek gerekiyor [VSROHelper] sunucu bulamıyor.

4.Tıkladığımda Tamam 4.Tai veya çok uzun yanıt vermediğini de gördük
Tamam düğmesi ve Kaydet düğmesini yana yapılandırma kaydedilir aynı etkiye sahiptir. Durum yavaş yavaş, daha sonra kaydedilen sınırlı olmalı. Eski config tıklayın tıklayın tekrar tıklayın İptal Kaydet veya Tamam'ı gerek yeniden herhangi bir başka düzenleme.

5.Tai F5 tuşuna basın ben ilk yapılandırma görmedim kadar önce kuruldu?
Varsayılan kaydedilmiş yapılandırma yük olmaz ilk olarak. Önceki ve tıkırtı Tekrar Yükle butonu kayıtlı doğru profile adını seçin yüklemek için, o zaman ister.

6.Tai zaman oyun bitmiş yaparlar, F5 tuşuna basın kesmek?
Beri oyunları ancak veri yükü yoktur tamamlandığında, soru tarafından memnuniyetle değildir [VSROHelper]. Lütfen edilir mesaj için, daha sonra normale F5 basın görünür bekleyin.

7. Sox VsroHelper harita pick yapamıyorum?
Eğer harita seçim modu seçin eğer harita tercih Varsayılan VsroHelper göster Sox, [VSROHelper] şey almak won't pick up olacaktır.

8. Yanlış DLL?
Hataları zaman ve mudex.ll meydana Bekar hangi sürümüyle ilgili güncelleştirme getiriyor Multi ya da tam tersi. Hangi sürümü tercih Harcama sorunlar olmayacak düzeltme sürümü için doğrudur.

Not: Arkadaşlar Bu Programı İndirip Kurmazsanız Bot ÇALIŞMAZ.

Buyrun Burdan: http://rapidshare.de/files/48708053/vcredist_x86_2k8.exe.html

Rar Şifresi : aterikolik

Botun Kurulumu İçin Botu Rardan Çıkartıyoruz Rar Şifresini Yukarıda Verdim. Sonra rardan Çıkarttıktan sonra O rarın içinden çıkanları kopyalayıp Vsronun Kurulu Olduğu Yerin İçine Atın.

Botu Açarkende O vSro Klasörünün İçindeki Silksilly adlı Deve Simgeli Dosyayı Açıyoruz Ve gelen pencereye Dang Nhap Diyoruz.

Sonra Sağ Alt Köşeye Deve Simgesi Geliyor Ona Sağ Tıklıyoruz Va En Üstteki Seçeneğe Tıklıyoruz.Sonra İlkkez Yapcağınız İçin vSro Klasörünün içinden sro_client.exe' yi seçiyoruz ve Tamam Diyoruz.Sonra Oyuna Botla Beraber Giriyor

F5 tuşuna bastığımız zaman botumuzun ayarlar penceresi açılır.

Botumuzun Ayarları

Burda "Disconnect when dead" seçeneğini tick yaptığınızda ölürseniz char dc oluyor ve oyna girdiğinizde öldüğünüz yerden başlıyorsunuz.

Bot İndir;

http://rapidshare.de/files/48650014/aterikolik_sVsroBot.rar.html

Aterikolik Arkadaşıma Bot İçin Teşekkürler.

Sağol Bot Arayan Çok Kişi Var Benim Zamanım Olmadı Paylaşmaya ^^ Bu Botun Kasma Alanına Gitme Özelliğide Var ama Nasıl Yapılıyor 3 Gün Uğraştım Yinede Çözemedim Ben...

Arkadaşım çok güzel paylaşım ama link kırık galiba rapishare den inmiyo bi el atsan

Botun kasma alanına götürme ayarını biri anlatabilirse çok sevinirim...

bende hiç olmuyor Dang nhap a basıyorum sağ alttaki deveye sağ tıklayıp en üsttekine bastıgım halde sro_client ı seçme ekranı gelmiyor... sebebi ne olabilir ?

Yukarı Alt