vSro'da Bach Duong serverında oynayan arkadaşlar buraya nicklerini yazarsa sevinirim... Oyunu tek başına oynamak çok sıkıcı Uniq'leride kesemiosun tek başına :D

ben 37 lw wizardım nickim SheggY ... gelin ve beraber oynayalım :D

bende qelmek istiyorum bu ecsro yada vsro mysro henuz tm karar weremedim biraz anlatırmısın dress warmı warsa neler war sos felan npc mi satılıyor mesela bedava sos felan yazmışlar 9 degre itemler kullanılıyor ama 10 dg qibi qozukuyor felan byaa şey duydum kafam karıştı biraz acııklılık qetirirmisin ?

rev0LteN bişey sorucam şimdi ben giricektim ama oyuna girmedi start gelmedi bastım sro launchera ama bekledim biraz sonra evet hayır yazılı bi uyarı geldi evet diyince vsronun sitesine gidiyo hayır diyince çıkıyo nedir acaba yardımcı olabilrmisin pack felanmı nedir ?

rev0LteN bişey sorucam şimdi ben giricektim ama oyuna girmedi start gelmedi bastım sro launchera ama bekledim biraz sonra evet hayır yazılı bi uyarı geldi evet diyince vsronun sitesine gidiyo hayır diyince çıkıyo nedir acaba yardımcı olabilrmisin pack felanmı nedir ?

tbrkler, bende 24 warlock/cleric var. bi ark kasion azcik suan. Yuksek olursam party felan kurariz =)

Yukarı Alt