:curtain:
Nasıl içilir?
Ne ile karıştırılır?
Nasıl yapılır?
En iyi hangi yiyecekle içilir?

Haydi düşünceler, Zevkler dökülsün sayfamıza ve tabiki güzelleşelim en sonunda.. :thumbsup:

Windy

Nasıl içilir? kapağını açarak 8)
Ne ile karıştırılır? içenin isteğine bağlıdır,en çok redbull ve sprite ile severim :beer:
Nasıl yapılır?
Vodka her tür nişastalı maddeden yapılabilir. Nişasta fermantasyon yoluyla şekere dönüştürülerek vodka yapımında kullanılıyor.

Mayalanma sırasında alkol üreten şeker, bakır imbiklerden damıtılır ve alkol elde edilir. %5 alkollü bir birayı damıtarak %96 oranında alkollü bir sıvı elde edebilirsiniz.

Vodka bir çeşit saf alkoldür. Elde edilen saf alkol içme suyuyla karıştırılarak rahat içimli vodkaya dönüştürülür. Felan filan :uyku:

En iyi hangi yiyecekle içilir? ekonomik durumuna bağlıdır,her türlü mideye gider.en çok üzüm ile severim güzel olur :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tercihe bağlı mesela ben sert içki severim ve hepsini sek içerim.

ama güzel olsun beni üzmesin dersen vodka vişne suyu hem ucuz hem tatlıdır, biraz pahalısı vodka redbull daha pahalısı absolut redbull candır...

Prada

Godfatherin dediği gibi Vodkanin babasi Absolut kankası Redbulldur. Bu ikilinin içim zevki kraldir..

eğer elinde absolut varsa redbul alacakda bütçe vardır bir de gece hayatın olacaksa redbul ile karıştırmak bu iş için en iyi seçimdir gece uzun enerji lazım :twisted:

yok ben istanblue içicem gece yaşantımda yok diosan karıştır vişne suyunu keyfini çıkarmaya çalış

yürüyerek arkadaş muhabbetinde içeceksen 2 tane sağ ve sol ceplere cep votkası alır sek çekersin ne üşüme kalır ne uyku

değişik birşey denemek istersen kanyak denemeni tavsiye ederim hatta bazı kurtarma köpekleri boynunda kanyak taşır :mrgreen:

ARKO demiş ki:
Alkol oranları ortalama Rakı ile eşdeğerdedir fakat rakı'dan daha sert çarpar bana göre+fazla içeni yamultur :lol:

rakı dan dahamı fazla çarpıyor :? :wink1: şeftalili votkanın rakı kadr etki yaptığını düşünmüyorum :beer:

ps:sadece şeftalili içtim ortam olmadığı için elin parmak sayısını geçmez oda :popcorn:

Vodka - Elma Suyu karışımı çok lezzetlidir. Tavsiye ederim.
Ayrıca Redbull - Cardinal Melon 2lisini bulursanız denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ya yapmayın allah aşkına sitede neler var siz benimi görüyosunuz Hem ayrıca kusura bakmayın ama sitedeki erotik içeriklere yok efendim aslyn brooke fln bişe denmiyo argoya ne oluyo

viewtopic.php?f=222&t=107870

buyrun yorumlarınızı eksik etmeyin bana argo diyen adam hesabımı silsin biz paylaşım arkadaşlık için geldik günlerdir yapılan muamele öyle gözükmüyor

extraloob demiş ki:

ama güzel olsun beni üzmesin dersen vodka vişne suyu hem ucuz hem tatlıdır, biraz pahalısı vodka redbull daha pahalısı absolut redbull candır...
Rakı dahil mi abi içtiğins ek içkilere? :twisted:

Votka eğer sert içkilerden hoşlanıyorsan sek içilir dersen tadını çıkarmak istiyorum. Cappy vişne suyu :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LordTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:

Rakı dahil mi abi içtiğins ek içkilere? :twisted:

baba hani dünyada ki tüm içkiler nedir bilemem ama istanbulda carrefour'a gidersen eğer ve oranın içki reyonuna biz göz atarsan orada ki tüm içkileri içtim ayrıca buna yurtdışında içtiğim içkilerde eklenirse bayağı içki içmişim tatmışımdır rakı da içtiğim içkiler arasındadır onu genelde babam eniştem dayım özel günlerde içiyoruz yoksa tercih etmem şu anda mesela biram elimde :beer: :muck: :santa:

Yukarı Alt