Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Volvo'dan ücretsiz oyun: Volvo - The Game

İsveçli otomobil üreticisi Volvo, yeni otomobili Volvo S60 Konsept'i tanıtmak için güzel bir yol seçmiş. Firmanın, yarış oyunlarının deneyimli ismi SimBin Studios ile birlikte geliştirdiği Volvo - The Game isimli oyun, kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Volvo - The Game'de altı farklı otomobil, özenle hazırlanmış iki yarış pistinde kullanılabiliyor. Oyunun asıl yıldızı olan otomobiller şöyle sıralanıyor: Volvo S60 Konsept, Volvo'nun STCC'deki mevcut yarış otomobili Volvo C30, yine STCC'de yarışan önceki Volvo S60, Britanya Binek Otomobil Şampiyonası'nda (BTTC) büyük başarılar kazanan Volvo S40, BTCC'de bir efsane haline gelmiş Volvo 850 ve gerçek bir yarış klasiği olan Volvo 240 Turbo Grup A.

Oyun, İsveç'in Göteborg kentindeki Gothenburg Eco Drive Arena ve Ukrayna'nın başkenti Kiev yakınlarındaki Çayka yarış pistinde oynanabiliyor. Bu oyun aynı zamanda, dünyada Ukrayna'daki pisti içeren tek sanal yarış oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerini destekleyen oyunu http://www.volvocars.com.tr adresinden indirebiliyorsunuz. (570 MB)

extraloob demiş ki:
hazır sabaha karşı update var hemen indireyeyim motor sesini özledim...

Journalist

Aileden
Oyunlarda artık tam anlamıyla reklam amaçlı kullanılmaya doğru kayıyor yeni ABD başkanı Obama da bir oyunun içinde seçim reklamı yapmıştı şimdi otomobil firmalarınında reklam amaçlı oyun çıkarıyor olması yeni bir yön belirtmesiyle birlikte güzel bir uygulama aslında :rolleyes1:

Araba yarışlarında ''Upshift Strike Racer'' üstüne oyun tanımam hem online hemde çekici tekrar başlayacaktım ama sağlam download linki bulamadım şimdilik bununla zaman öldüreyim :D :beer:

Biz neden kazanıcaz ki hiç birşey değişmeyecek. Sanki oyuna para veren mi var açık konuşayım. Oyun daha piyasaya sürülmeden torrentte düşüyor günler öncesinden.

Oyunu bende indireyim bakalım bu gece. Uzun zaman oldu rally oynamayalı en son colin oynamıştım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKO demiş ki:
Oyunlarda artık tam anlamıyla reklam amaçlı kullanılmaya doğru kayıyor yeni ABD başkanı Obama da bir oyunun içinde seçim reklamı yapmıştı şimdi otomobil firmalarınında reklam amaçlı oyun çıkarıyor olması yeni bir yön belirtmesiyle birlikte güzel bir uygulama aslında :rolleyes1:

Araba yarışlarında ''Upshift Strike Racer'' üstüne oyun tanımam hem online hemde çekici tekrar başlayacaktım ama sağlam download linki bulamadım şimdilik bununla zaman öldüreyim :D :beer:

araba yarışı diyorsak kafanı motor kaputunun altına sokacaksın buyur oyna bitir göreyim ; Street Legal, 4 şehir var kuzen sayesinde bitirdim :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
ARKO demiş ki:

araba yarışı diyorsak kafanı motor kaputunun altına sokacaksın buyur oyna bitir göreyim ; Street Legal, 4 şehir var kuzen sayesinde bitirdim :twisted: :mrgreen:
Videolarını seyrettim tam benim aradığım türden bir oyun hemen oynamalıyım :)

Yukarı Alt